Tinklalapio logotipas
Grįžti

bernardinai.lt: Kūrybinės dirbtuvės vaikams „Nuotaikos su Ula Šimulynaite“
event 2015-09-18 domain Švietimo informacinių technologijų centras

bernardinai.lt: Kūrybinės dirbtuvės vaikams „Nuotaikos su Ula Šimulynaite“
Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2) 2015 m. rugsėjo 21 d. 11–13 val. veiks kūrybinės dirbtuvės 5–12 metų vaikams „Nuotaikos su Ula Šimulynaite“: interaktyvių pasakų „Privatus Vaiduoklis atostogauja“ ir „Kaip kengūra bazilikus augino“ skaitymas, nuotaikų piešimas, gražiausių piešinių autorių apdovanojimas.
 
Menininkė Ula Šimulynaitė yra išleidusi šešias knygas vaikams. Pirmoji – „Privataus Vaiduoklio gyvenimas“ – 2009 m. apdovanota premija Knygos meno konkurse Vilniuje. Kitas savo knygas autorė sukūrė viešėdama įvairiose menininkų rezidencijose užsienyje. Jos taip pat neliko nepastebėtos ir pelnė ne vieną diplomą ar apdovanojimą. Dabar rašytoja ir iliustruotoja kuria grafinių novelių knygą „Vilniaus miesto legendos“, kuri pasirodys šių metų pabaigoje.
 
Kūrybines dirbtuves „Nuotaikos su Ula Šimulynaite“ pristato Lietuvos dailininkų sąjungos Šv. Jono gatvės galerija (Vilnius), jau antrus metus sėkmingai organizuojanti edukacinius kūrybinius užsiėmimus vaikams įvairiuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Projektą dalinai remia Kultūros taryba ir Lietuvos muzikų sąjunga.
 
Maloniai kviečiame! Renginys nemokamas.