Tinklalapio logotipas
Grįžti

Į konferenciją Lietuvoje atvyks muzikos mokytojai iš 30 šalių
event 2015-09-21 domain Švietimo ir mokslo ministerija label_outline Aktualijos

Į konferenciją Lietuvoje atvyks muzikos mokytojai iš 30 šalių

Pagarsinti Lietuvos patirtį muzikinio ugdymo srityje, parodyti savo unikalumą bei supažindinti užsienio šalis su lietuvių kultūra. Tokia galimybė suteikta mūsų šaliai, kuri kitąmet Vilniuje organizuoja Europos muzikinio ugdymo mokyklose asociacijos („European Association for Music in Schools“) konferenciją „Kūrybiškumas ir inovacijos muzikiniame ugdyme“. Jau 24 kartą kasmet vyksiančio renginio globėja bus švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. 

„Tai – puiki galimybė parodyti Europai, kuo mes esame įdomūs ir unikalūs, pristatyti savo patirtį. Rengiame labai puikius muzikantus, tad kodėl tuo nepasigirti? Konferencijoje kviečiami dalyvauti studentai, dėstytojai, mokytojai, mokslininkai ir kartu ieškoti būdų, kaip ugdyti kūrybiškumą, pasitelkiant menus“, - sakė švietimo ir mokslo ministrė A. Pitrėnienė. 

Konferencija vyks 2016 m. kovo 16-19 d. Vilniuje. Jos metu ne tik bus skaitomi pranešimai ar vedami praktikumai, bet ir vykdoma turininga koncertinė programa. 

Europos muzikinio ugdymo mokyklose asociacija – tai daugiau kaip 30 šalių muzikos pedagogus vienijanti organizacija, kuri sprendžia įvairias muzikinio ugdymo problemas. Kiekvienais metais vidutiniškai 30 šalių mokslininkai, praktikai, akademinės bendruomenės nariai (apie 200 dalyvių) renkasi į keturių dienų konferenciją, kuri kasmet vyksta vis kitoje Europos valstybėje.

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

El. paštas info@smm.lt