Tinklalapio logotipas
Grįžti

Pradedama rodyti nauja TV laida apie švietimą
event 2015-10-06 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Pradedama rodyti nauja TV laida apie švietimą

Spalio 8 d. TV eteryje startuoja nauja laida apie švietimą – „Pažvelk į profesiją kitaip“. Laidos autoriai diskusijai pakvies profesinio mokymo institucijas, jų socialinius partnerius, švietimo ekspertus, darbdavius ir visuomenę.

„Pažvelk į profesiją kitaip“ bus rodoma kiekvieną ketvirtadienį 20 val. per televiziją LRT Kultūra. Laida kartojama penktadienį 12.30 val. ir sekmadienį 9.00 val.

Anonsą galima peržiūrėti čia.

„Būti kirpėju, statybininku ar virėju yra įdomu, be to, gali susikurti verslą ar nesunkiai įsidarbinti. Daugelyje Europos šalių jaunimas skuba ne į aukštąsias, o profesines mokyklas. Apie profesinį mokymą, kurį renkasi vis daugiau abiturientų ar net aukštųjų mokyklų absolventų, ir norėtume papasakoti”, – teigia televizijos laidos „Pažvelk į profesiją kitaip“ vedėjas Andrius Baranovas.

Laidoje žiūrovai susipažins su sėkmės istorijomis, profesinių mokyklų absolventais, sėkmingai sukūrusiais verslą. Laidoje bus pristatomi praktiški patarimai, kaip ir kur išmokti paprasčiausių gyvenimiškų įgūdžių, kurie praverstų buityje, tarkime, išsilyginti palaidinę, pasipuošti šventinį stalą ar pasidaryti vakarinį makiažą. 

Laidą rengia Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras. Laidos idėją palaiko Švietimo ir mokslo ministerija.