Tinklalapio logotipas
Grįžti

Tarptautinis mokytojų konkursas
event 2015-10-15 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Tarptautinis mokytojų konkursas
„Geriausi mokytojai yra parodo į kurią pusę žvelgti, bet nepasako, ką tu pamatysi.“ – Aleksandra Trenfor.

Meistriškumas švietimo srityje reikalauja nuolatinio užsidegimo ir profesinio tobulėjimo. Dirbant švietimo srityje taip pat labai svarbu dalintis savo patirtimis. „The Open Education Europa Teachers“ konkursas Europos mokytojams, dirbantiems pradinėse, vidurinėse, profesinėse ir suagusiųjų mokyklose, savo darbe taikantiems inovatyvius mokymo būdus bei siekiantiems mokinių atvirumo ir įsitraukimo ugdymo klasėje metu.

Kaip dalyvauti konkurse?

Norintys dalyvauti konkurse turi užpildyti elektroninę formą apie gerąją praktiką, kurioje konkurso dalyvis dalyvavo asmeniškai. Geroji praktika – tai veikla, iniciatyva ar patirtis, kuri skatina mokymąsi taikant inovatyvius metodus ar didina mokymosi proceso dalyvių įsitraukimą.

Visi konkurso dalyviai yra kviečiami prisijungti prie Europos švietimo šviesuolių bendruomenės. Trumpu tinklaraščio įrašu bendruomenei pristatykite savo gerąją praktiką. Laukiame jūsų mūsų bendruomenėje!

Prizas

Konkurso laimėtojas laimės galimybę apsilankyti vienoje iš novatoriškiausių mokyklų Europoje. Nugalėtojas taip pat bus pakviestas dalyvauti interviu, kuris bus publikuojamas „Open Education Europe“ svetainėje. Visi konkurso dalyviai gaus „Open Education Europe Pioneer“ ženklelį.