Tinklalapio logotipas
Grįžti

Švietimo ir mokslo ministerijoje – konsultacijos mokyklų direktorių pavaduotojams
event 2015-10-23 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Švietimo ir mokslo ministerijoje – konsultacijos mokyklų direktorių pavaduotojams
 

Spalio 26, 28, 29 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje vyks viešosios konsultacijos dėl 2015–2016 ir 2016–2017 mokslo metų pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrųjų ugdymo planų nuostatų įgyvendinimo. Konsultacijos skirtos mokyklų direktorių pavaduotojams.

„Mokyklose pavaduotojai atlieka labai daug įvairių darbų ir veiklų. Tikimės, kad pirmą kartą surengtos viešosios konsultacijos būtent pavaduotojams padės atsakyti į jiems aktualiausius ugdymo organizavimo klausimus. Ypač mums svarbu, kad švietimo vadybininkai mokytųsi vieni iš kitų, kad dalytųsi patirtimi, kaip mokiniui laiku suteikti mokymosi pagalbą. Tikiuosi, kad kolegų patirtis paskatins dirbti kūrybiškiau ir savo mokyklose,“- sakė švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė.

Viešosiose konsultacijose ministerijos vadovai, specialistai ir mokyklų pavaduotojai analizuos Bendrųjų ugdymo planų nuostatas, susijusias su mokymosi pagalbos teikimu bendrojo ugdymo mokykloje. Mokyklos, gavusios Mokyklų pažangos projektų konkurso paramą, pristatys savo patirtį, kaip sekėsi gerinti mokinių pasiekimus. Dalyviai diskutuos, kartu ieškos atsakymų į mokyklų pavaduotojams kylančius klausimus dėl ugdymo planų, ugdymo programų  įgyvendinimo. 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

E.p. info@smm.lt

Tel. (8 5) 219 1253