Tinklalapio logotipas
Grįžti

Ministrė A.Pitrėnienė: daugiau nei 30 proc. visos mokyklos sėkmės priklauso nuo mokyklos vadovybės sėkmingo darbo
event 2015-10-29 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Ministrė A.Pitrėnienė: daugiau nei 30 proc. visos mokyklos sėkmės priklauso nuo mokyklos vadovybės sėkmingo darbo

Švietimo ir mokslo ministerijoje vyksta viešosios konsultacijos dėl 2015–2016 ir 2016–2017 mokslo metų pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrųjų ugdymo planų nuostatų įgyvendinimo. Konsultacijos skirtos mokyklų direktorių pavaduotojams.

„Esame priėmę daug gerų, į mokinį ir mokytoją orientuotų, dokumentų, bet svarbiausia yra tai, kad jie veiktų mokyklose. Jūs užtikrinate, sklandų ugdymo planų įgyvendinimą ir geriausiai žinote jų įgyvendinimo rūpesčius ir sėkmes, esate arčiausiai gerų mokymosi rezultatų siekimo. Šios konsultacijos yra būdas pasitarti ir padėti jums įgyvendinti pasiektus susitarimus. Nebe paslaptis, kad daugiau nei 30 proc. visos mokyklos sėkmės priklauso būtent nuo vadovybės – direktorių ir pavaduotojų – sėkmingo darbo“, - sakė švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

Viešosiose konsultacijose ministerijos vadovai, specialistai ir mokyklų pavaduotojai analizuoja Bendrųjų ugdymo planų nuostatas, susijusias su mokymosi pagalbos teikimu bendrojo ugdymo mokykloje. Mokyklos, gavusios Mokyklų pažangos projektų konkurso paramą, pristato savo patirtį, kaip sekėsi gerinti mokinių pasiekimus. Dalyviai diskutuoja mokyklų pavaduotojams aktualiais klausimus dėl ugdymo planų, ugdymo programų  įgyvendinimo. 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

E.p. info@smm.lt

Tel. (8 5) 219 1253