Tinklalapio logotipas
Grįžti

Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų lituanistų konferencija
event 2015-10-29 domain Ugdymo plėtotės centras

Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų lituanistų konferencija

2015 m. lapkričio 13–14 d. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje (Ganyklų g. 2, Palanga) vyks Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų lituanistų konferencija „Lituanistika – gyvas mokslas. Nauji tekstai – naujos jungtys – nauji būdai“.

Konferencijos tikslas – supažindinti mokytojus su kalbos ir literatūros mokymuisi aktualiomis mokslininkų įžvalgomis ir pasidalyti idėjomis, kaip pagerinti lietuvių kalbos ir kultūrinio raštingumo pasiekimus pagrindinio ugdymo pakopoje, aktualizuoti ugdymo turinį ir pasirengti naujos lietuvių kalbos ir literatūros programos įgyvendinimui.

Pradžia – 10.00 val. Dalyvių registracija nuo 9.30 val. Konferencijos dalyviams bus išduotos pažymos.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir registruotis Ugdymo plėtotės centro duomenų tvarkymo sistemoje „Ugdymo sodas“. Dalyvių registracija vyks iki lapkričio 10 d.

Prašome tuos, kuriems reikalinga nakvynė ir kurie norėtų vykti užsakytu autobusu iš Vilniaus į Palangą, pranešti elektroniniu paštu Meilei Čeponienei. Vyksiantys autobusu nepamirškite nurodyti mobilaus telefono numerio, kad galėtume susisiekti su jumis vėliau. Primename, kad autobuse vietų skaičius ribotas. Preliminari 1 nakvynės kaina – 28 eurai.

Išsamesnė informacija tel. (8 5) 277 9881 arba el. p. meile.ceponiene@upc.smm.lt.

Kvietimas 2015-10-29

Konferencijos programa 2015-10-29

Meilė Čeponienė

Ugdymo turinio įgyvendinimo ir

organizavimo skyriaus metodininkė