Tinklalapio logotipas
Grįžti

Suvienytos mokyklos, mokslo ir verslo pastangos skatins inovacijų kultūrą Lietuvoje
event 2015-11-02 domain Ugdymo plėtotės centras

Suvienytos mokyklos, mokslo ir verslo pastangos skatins inovacijų kultūrą Lietuvoje

Spalio 27 dieną įvyko konferencija „Inovacijų kultūros skatinimas mokyklose“, kurią organizavo Ugdymo plėtotės centras kartu su Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija. Pagrindinis renginio tikslas – suvienyti STEAM ugdymo iniciatyvas, kurios padėtų skatinti veiksmingą mokyklos, mokslo ir verslo bendradarbiavimą formuojant inovacijų kultūrą mokyklose.

Konferencijoje dalyvavo ne tik švietimo politikos formuotojai, bet ir mokslo, verslo, pramonės atstovai, mokyklų vadovai, mokytojai ir mokiniai.

Konferencijos panelinės diskusijos dalyviai ieškojo atsakymo į klausimą „Ką reikia daryti, siekiant suvienyti mokyklos – mokslo – verslo STEAM ugdymo iniciatyvas?„. Apibendrinti jų siūlymai buvo šie: „Didinti visuomenės dėmesį”, „Kurti bendradarbiavimo tinklus”, „Didinti mokyklų finansavimą”, „Formuoti kryptingą valstybės politiką”, „Daugiau bendrauti ir pažinti vienas kitą”, „Įkurti Mokslo muziejus - mokslo centrus”, „Stiprinti bendradarbiavimą tarp ministerijų“.

Projekto organizuojamų renginių metu pirmą kartą taikytas balsavimas išmaniuoju telefonu už geriausią siūlymą. Balsavimo tikslas – išskirti patį aktualiausią pasiūlymą, kuris galėtų būti naudingas siekiant, kad mokykla, mokslas ir verslas suvienytų STEAM ugdymo iniciatyvas.

Daugiausia konferencijos dalyvių balsų surinko šie pasiūlymai: „Reikia formuoti kryptingą valstybės politiką“ bei „Kurti bendradarbiavimo tinklus“.

Konferencijos programa čia.

Konferencijos programa 2015-11-02

Konferencijos pranešimai

Ugdymo plėtotės centro informacija