Tinklalapio logotipas
Grįžti

Konferencija „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija bendrojo ugdymo institucijoje"
event 2015-11-12 domain Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Konferencija „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija bendrojo ugdymo institucijoje"

Lietuvos Respublikos Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisija, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras kviečia bendrojo ugdymo mokyklų vadovus, vaiko gerovės komisijų narius ir savivaldybių  administracijų švietimo padalinių darbuotojus,2015 m. lapkričio 30 d. 10.00-15.00 val. dalyvauti Lietuvos Respublikos Seimo III rūmų salėje organizuojamoje konferencijoje „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija bendrojo ugdymo institucijoje".

Konferencijos tikslas - kartu su mokslininkais, praktikais, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento, Švietimo ir mokslo ministerijos, sveikatos apsaugos sistemos, policijos, nevyriausybinių organizacijų, bendrojo ugdymo mokyklų bei kitų institucijų atstovais aptarti aktualius psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos klausimus, alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo naująsias tendencijas, pavojus ir daromą žalą mokiniams bei visai visuomenei, priemones, kurių būtina imtis mokyklų vadovams, savivaldybių administracijoms ir kt. valstybės institucijoms siekiant sukurti saugesnę aplinką mokyklose ir užtikrinti vaiko gerovę.

Maloniai kviečiame, ne vėliau kaip iki š.m. lapkričio 23 d. 10 val. registruotis internetu (registracijos forma>>), o iškilus klausimams, prašome kreiptis, tel. 8 5 2420979, arba el. paštu: remigijus.auskelis@sppc.lt arba sandra.valantiejiene@sppc.lt

Išankstinė registracija yra būtina siekiant gauti leidimą įeiti į Seimo rūmus. Atvykstant  būtina turėti asmens dokumentą.

Konferencijos programa>> (gali būti tikslinama).