Tinklalapio logotipas
Grįžti

Seminaras „Antroji kalba ankstyvajame amžiuje: lietuvių kalbos mokymas“
event 2015-11-12 domain Ugdymo plėtotės centras label_outline Aktualijos

Seminaras „Antroji kalba ankstyvajame amžiuje: lietuvių kalbos mokymas“

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras kviečia pradinių klasių mokytojus, lietuvių kalbos mokytojus, mokančius lietuvių kalbos pradinėse klasėse, ir pedagogus, mokančius lietuvių kalbos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus, dalyvauti seminaruose.

Seminarai „Lietuvių kalbos ugdymo specifika dirbant su pradinių klasių mokiniais mokyklose, ugdymo programas vykdančiose tautinės mažumos kalba“ vyks:

Seminarai „Antroji kalba ankstyvajame amžiuje: lietuvių kalbos mokymas“ vyks:

Seminarų paskirtis – plėtoti mokytojų kompetencijas lietuvių kalbos ugdymui veiksmingiau ir tikslingiau organizuoti; lanksčiau ir tikslingiau pasirinkti mokymo(si) metodus, užduotis, medžiagą; objektyviau vertinti mokinių lietuvių kalbos pasiekimus ir atsižvelgiant į juos racionaliai planuoti tolesnę veiklą.

Maloniai kviečiame dalyvauti. Mokymai nemokami, kelionės išlaidos neapmokamos. Seminaro dalyviams bus išduoti pažymėjimai.

Registracija į seminarus vyksta Ugdymo plėtotės centro duomenų tvarkymo sistemoje „Ugdymo sodas“. Registruodamiesi pasirinkite Jums tinkamą datą ir vietą.

Išsamesnės informacijos apie seminarus kreipkitės į Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio įgyvendinimo ir organizavimo skyriaus metodininkę Aldoną Zaukienę el. paštu aldona.zaukiene@upc.smm.lt arba tel. (8 5) 277 2194.

Raštas-kvietimas 2015-11-12

Aldona Zaukienė,

Ugdymo turinio įgyvendinimo ir organizavimo skyriaus metodininkė