Tinklalapio logotipas
Grįžti

Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų lituanistų konferencija
event 2015-11-14 domain Lituanistų sambūris

Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų lituanistų konferencija
 

2015 m. lapkričio 13–14 d. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų lituanistų konferencija „Lituanistika – gyvas mokslas. Nauji tekstai – naujos jungtys – nauji būdai“.

Konferencijos tikslas – supažindinti mokytojus su kalbos ir literatūros mokymuisi aktualiomis mokslininkų įžvalgomis ir pasidalyti idėjomis, kaip pagerinti lietuvių kalbos ir kultūrinio raštingumo pasiekimus pagrindinio ugdymo pakopoje, aktualizuoti ugdymo turinį ir pasirengti naujos lietuvių kalbos ir literatūros programos įgyvendinimui.

Konferencijos medžiagą skelbsime, informaciją papildysime.

Dabar norime pasidalinti su nepaprastai reikalingos, įdomios, naudingos ir daug minčių sukėlusios konferencijos akimirkomis.

Išklausėme ir įsiklausėme, dirbome grupėmis ir pristatėme savo mintis, diskutavome visi kartu ir gurkšnodami pertraukų metu kavą.

Nuoširdžiausiai dėkojame konferencijos sumanytojams, organizatoriams, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos administracijai ir bendruomenei, lektoriams, režisierei ir aktorei Birutei Mar, konferencijos dalyviams už galimybę kalbėti apie lituanistams opias problemas ir retą progą pabūti bendraminčių būryje.

Konferencijos akimirkos.