Tinklalapio logotipas
Grįžti

NKKM kompiuterių mokykla skelbia konkurso „Žiemos fantazija“ pradžią!
event 2015-11-16 domain Švietimo informacinių technologijų centras

NKKM kompiuterių mokykla skelbia konkurso „Žiemos fantazija“ pradžią!

Kviečiame visus Lietuvos moksleivius ir mokytojus, besidominčius informacinėmis technologijomis, kompiuterine grafika, dizainu, animacija ar multimedijos technologijomis, išbandyti jėgas kompiuterinio meno konkurse.

Konkursas vyks keliose kategorijose (dalyvis gali pasirinkti vieną iš jų arba dalyvauti visose):

  • kalėdinio arba naujamečio atviruko (statinio ir/ar dinaminio) kūrimas;
  • kalėdinės arba naujametės darbastalio temos kūrimas.

Detalius reikalavimus darbams rasite konkurso nuostatuose adresu http://kaledos.nkkm.lt (žr. „Informacija dalyviams“).

Konkurso dalyviai bus suskirstyti į penkias amžiaus grupes: 1-4, 5-6, 7-8, 9 – 12 klasių mokiniai ir suaugusiųjų grupė (19 metų ir vyresni). Nugalėtojas bus renkamas kiekvienoje grupėje.

Prašome iki 2015 m. gruodžio 13 d. įkelti į interneto svetainę http://kaledos.nkkm.lt statinius ir/ar dinaminius atvirukus, o darbastalių temas su anketomis atsiųsti el. paštu fantazija2015@nkkm.lt.

Visi konkurso dalyviai bus apdovanoti diplomais, patvirtinančiais dalyvavimą konkurse, o nugalėtojams bus įteikti popieriniai atvirukai su autorystės žyma, pagaminti pagal sukurtus virtualius atvirukus. Mokytojams bus išsiųstos padėkos.

Visi darbai bus publikuojami interneto svetainėje http://kaledos.nkkm.lt. Čia juos galėsite ne tik peržiūrėti, bet ir išsiųsti el. paštu savo artimiesiems ar bičiuliams žiemos švenčių proga. Patys geriausi darbai bus publikuoti interneto svetainėje www.nkkm.lt.  

Laukiame kūrybingų, išradingų ir įdomių darbų!

Telefonas pasiteirauti – (8 5) 2700 526, el. paštas – fantazija2015@nkkm.lt.