Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Mokyklos pažanga. Kaip ją stebėti ir pamatuoti?“
event 2015-11-17 domain Ugdymo plėtotės centras

„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Mokyklos pažanga. Kaip ją stebėti ir pamatuoti?“

2015 m. lapkričio 19 d. (ketvirtadienį) 14 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Mokyklos pažanga. Kaip ją stebėti ir pamatuoti?“

Šios transliacijos tikslas – bendrojo ugdymo mokyklų bendruomenėms pristatyti Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros parengtą mokyklų pažangos ir įsivertinimo anketą, 2014 m. anketos apibendrintus duomenis, taip pat gerąją patirtį stebint ir fiksuojant mokinių individualią pažangą Panevėžio „Vyturio“ progimnazijoje.

Tai antroji laida iš transliacijų ciklo, skirto mokyklos įsivertinimui. Pirmojoje laidoje „Mokyklos veiklos įsivertinimas. Kam jo reikia?“ bendrojo ugdymo mokyklų bendruomenėms buvo pristatyti pagal „Geros mokyklos koncepciją“ atnaujinti įsivertinimo rodikliai, įsivertinimo atlikimo etapai, IQES sistemos teikiamos galimybės, atliekant įsivertinimą.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų direktoriai, jų pavaduotojai, įsivertinimo grupių nariai, mokytojai ir kiti mokyklų įsivertinimu besidomintys asmenys.

Per tiesioginę vaizdo transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Laimai Gudaitei, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Mokyklų veiklos kokybės įsivertinimo skyriaus vedėjai, el. p. laima.gudaite@nmva.smm.lt, tel. (8 5) 204 5373.

Živilė Gapšienė,

Neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė