Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Pokyčių mokyklai reikia tikrai daug“
event 2015-11-17 domain Lyderių laikas

„Pokyčių mokyklai reikia tikrai daug“
 

„Mokyklose labai daug triukšmo, daug skubėjimo“, – teigia radijo stoties „Laisvoji banga“ laidos „Ant bangos“ vedėjo Mariaus Eidukonio kalbinamas „Mokytojų mokyklos“ mokymų ir programos vadovas Lukas Benevičius.

Pasak Luko Benevičiaus, pokyčiai į gera pradeda rastis tuomet, kai to triukšmo ima mažėti.

Tokiomis sąlygomis mokykloje daug kas priklauso nuo mokyklos vadovo. Jeigu vadovas yra lyderis, turi subūręs stiprų kolektyvą, pasitelkęs norinčius veikti mokinių tėvus, išvien su jais siekia įgyvendinti susikurtą mokyklos viziją, tuomet, tikėtina, pokyčių bus.

Kalbėdamasis su laidos vedėju, Lukas Benevičius aptaria mokytojų amžiaus, mokytojų atrankos, parengimo klausimus ir įgyvendinamo eksperimento – „Mokytojų mokyklos“ mokymų ir programos – privalumus: žmogui suteikiama galimybė pajusti, ar jis nori būti mokykloj, ar jis gali ir nori dirbti su vaikais.

Kviečiame klausyti pokalbio garso įrašą (antrasis garso takelis).

Mokytojų mokykla – švietimo ir mokymosi centras bei mokymosi programa, suteikianti XXI amžiaus išsilavinimą būsimiems ir esamiems mokyklų lyderiams. Mokytojų mokyklos nariai tiki, jog mokymasis gali teikti malonumą ir džiaugsmą.

Išsamiau: http://www.lyderiulaikas.smm.lt/lt/renginiai/kvieiame-apsilankyti/3528-kurkime-mokykl-kurioje-patys-nortume-mokytis.