Tinklalapio logotipas
Grįžti

Seminarai „Poveikio priemonių taikymo netinkamai besielgiantiems mokiniams galimybės mokykloje“
event 2015-11-18 domain Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Seminarai „Poveikio priemonių taikymo netinkamai besielgiantiems mokiniams galimybės mokykloje“

Informuojame, kad Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras, atsižvelgdamas į temos aktualumą ir mokyklos specialistų susidomėjimą, organizuoja seminarus mokyklų administracijų, vaiko gerovės komisijų atstovams, psichologams, socialiniams pedagogams „Poveikio priemonių taikymo netinkamai besielgiantiems mokiniams galimybės mokykloje". Seminarų tikslas - didinti mokyklos personalo kompetencijas taikyti tinkamas poveikio priemones dirbant su netinkamai besielgiančiais mokiniais.

Primename, kad 2012 m. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos užsakymu buvo parengtos Rekomendacijos dėl poveikio priemonių taikymo netinkamai besielgiantiems mokiniams (2012 m. rugpjūčio 28 d. LR švietimo ir mokslo ministro įsakymas Nr. V-1268). Jomis siekiama padėti mokykloms užtikrinti mokyklos bendruomenės narių fizinį ir psichologinį saugumą.

Seminarai vyks:

2015 m. lapkričio 26 d.   Suaugusiųjų švietimo centre, J.Basanavičiaus g. 7, Jonava.  Seminaro pradžia 9.30 val., trukmė – 8 akad. val.   Lektorė dr. N.Grigutytė, psichologė. Registracija į seminarą vykdoma internetu. Registracijos anketą rasite čia.

2015 m. lapkričio 27 d.  Molėtų švietimo centre, Vilniaus g. 44-408, Molėtai.  Seminaro pradžia 9.30 val., trukmė – 8 akad. val.   Lektorė dr. N.Grigutytė, psichologė. Registracija į seminarą vykdoma internetu. Registracijos anketą rasite čia. 

Dalyvavimas seminaruose – nemokamas, dalyviams bus išduodami Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro pažymėjimai. Dalyviams numatyta kava kavos pertraukų metu, maitinimas pietų metu – nenumatytas.

Būtina išankstinė registracija. Iš vienos mokyklos gali registruotis ne daugiau kaip 2 atstovai.

Dalyvių skaičius – ribotas. Pirmenybė teikiama anksčiau užsiregistravusiems. Surinkus dalyvių grupę, registracija nutraukiama. Apie registracijos į seminarą patvirtinimą/nepatvirtinimą informuosime kiekvieną besiregistruojantį į renginį el. paštu.

Atkreipiame dėmesį, kad seminarai „Rekomendacijų dėl poveikio priemonių taikymo netinkamai besielgiantiems mokiniams įgyvendinimo mokykloje galimybės" vyko 2013-2014 m., todėl kviečiame registruotis tuos, kurie nedalyvavo šiuose seminaruose.