Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Etninės kultūros ir Rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programų integracija ugdymo procese“
event 2015-11-19 domain Ugdymo plėtotės centras label_outline Aktualijos

„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Etninės kultūros ir Rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programų integracija ugdymo procese“

2015 m. lapkričio 24 d. (antradienį) 15 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti trečiojoje tiesioginėje metodinėje konsultacijoje, transliuojamoje internetu, „Etninės kultūros ir Rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programų integracija ugdymo procese“.

Metodinėje konsultacijoje Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja metodininkė Vilma Balandienė dalinsis mintimis: „Kodėl lytiškumo ugdymas tik dabar ieško savo vietos mokykloje? Kodėl nuolat kalbama apie lytinio švietimo panacėją, jei nuo 2007 m. turime „Rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programą“ (2007), sukurtą įvairių sričių Lietuvos specialistų? Kaip Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje kilo idėja šiai programai skirti atskirą pamoką? 4 metų patirtis. Ar atskirų programų integravimas į kitus dalykus visada pateisina mokinių lūkesčius?“

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos mokytojų komanda, vadovaujama direktoriaus pavaduotojos Rasos Laukaitienės, pristatys tarpdalykinės integracijos patirtį, įgyvendinant etninės kultūros bendrąsias programas.

Tai laida iš transliacijų ciklo, skirto telkti mokyklos bendruomenę mokinių mokymosi krūviams optimizuoti ugdymo procese integruojant Etninės kultūros ir Rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programas.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti įvairių dalykų mokytojai, įgyvendinantys ar planuojantys įgyvendinti Etninės kultūros ir Rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programas, ugdymo įstaigų vadovai, savivaldybių administracijų švietimo padalinių specialistai (švietimo skyrių, švietimo centrų), atsakingi už minėtų programų įgyvendinimą, metodinės veiklos stiprinimą.

Per tiesioginę vaizdo transliaciją bus galima užduoti klausimus raštu (pokalbių lange, esančiame po transliacijos vaizdu), pateikti savo nuomonę, siūlyti gerosios patirties pavyzdžius.

Transliacijos pradžia 15 val. Jungtis kviečiame nuo 14.45 val. Transliacijos programa.

Prie UPC vaizdo transliacijų svetainės prisijungsite vadovaudamiesi prisijungimo instrukcija►

Transliacijos nuoroda►

Maloniai kviečiame susipažinti su pirmosios metodinės konsultacijos aprašymu ir vaizdo įrašu, antrosios – aprašymu ir vaizdo įrašu.

Transliacijos internetu administratoriai:

  • Aurimas Pečkys, Ugdymo plėtotės centro Administravimo ir ūkio skyriaus inžinierius, el. p. aurimas.peckys@upc.smm.lt,

  • Vytautas Čeikus, Ugdymo plėtotės centro Administravimo ir ūkio skyriaus inžinierius, tel. (8 5)el. p. vytautas.ceikus@upc.smm.lt.

    Julija Sinicienė, Ugdymo turinio skyriaus Kalbų ir meninio ugdymo poskyrio metodininkė,

    Alė Vilutienė, Ugdymo turinio įgyvendinimo ir organizavimo skyriaus metodininkė