Tinklalapio logotipas
Grįžti

Pramoginio šokio seminarai Kaune ir Klaipėdoje
event 2015-11-29 domain Šokio mokytojų asociacija

Pramoginio šokio seminarai Kaune ir Klaipėdoje
Šokio mokytojų asociacija ir Trakų švietimo centras organizuos kvalifikacinius 2 d. 18 ak.val. seminarus “Pramoginis šokis mokykloje” (kodas 213000183) šokio, menų pedagogams, pradinių klasių mokytojams, mokyklų direktorių pavaduotojams, atsakingiems už meninį ugdymą.

Numatomi seminarai moksleivių žiemos atostogų metu:

2016 m. sausio 4 ir 5 d. Kauno choreografijos mokykloje, V.Krėvės pr. 50. 

2016 m. sausio 6 ir 7 d. Klaipėdos Gedminų progimnazijoje, Gedminų 3.

Išankstinė registracija/apklausa yra čia.

Kvalifikacijos tobulinimo seminarais siekiama Lietuvos pedagogams pristatyti A.Riekumo parengtą skaitmeninę metodinę priemonę “Pramoginis šokis 11-12 klasėje” ir padėti mokytojams/pedagogams plėtoti ir tobulinti turimas dalykines ir asmenines kompetencijas ugdymo procese. Seminaro metu bus mokoma kūrybiškai interpretuoti pateiktą medžiagą ir pritaikyti ją ne tik viduriniame, bet ir  pradiniame/pagrindiniame formaliajame ir neformaliajame ugdyme.

Visa seminaro kaina vienam dalyviui yra 50 eurų. ŠMA nariams kaina – 45 eurai. Bus išrašomos sąskaitos faktūros. Apmokėti galima pavedimu arba grynais pinigais.

Kvietimas į seminarą.

Seminaras Vilniuje įvyko spalio 26 ir 27 d.d. Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinėje gimnazijoje (Gedvydžių 8).

Pastaba: prašome turėti šokių avalynę. Užsiregistravusiems Ugdymo sode ir dalyvavusiems seminare   veikla bus pažymėta ir asmeniniame kvalifikacijos aplankale.