Tinklalapio logotipas
Grįžti

Atnaujinama Ugdymo plėtotės centro svetainė
event 2015-12-04 domain Ugdymo plėtotės centras

Atnaujinama Ugdymo plėtotės centro svetainė

Nuo 2016 m. sausio 4 d. pradės veikti atnaujinta Ugdymo plėtotės centro svetainė. Siekiame, kad mokytojai ir visi švietimo bendruomenės nariai galėtų patogiai rasti juos dominančią medžiagą, todėl dalis informacijos Jūsų patogumui bus perkelta į „Ugdymo sodą“.

Iki 2016 m. sausio 4 d. Ugdymo plėtotės centro svetainėje galėsite rasti nuorodas, nukreipiančias į ieškomą metodinę medžiagą „Ugdymo sodo“ aplinkoje. Po 2016 m. sausio 4 d. metodinė medžiaga bus pasiekiama tik per „Ugdymo sodą“. Atsiprašome už galimus nesklandumus ir tikimės, kad visą metodinę medžiagą patogiai pasieksite vienoje vietoje.

„Ugdymo sodas“ – tai aplinka, kurioje mokytojas gali ieškoti informacijos, dirbti ir bendrauti. Aplinkoje galite rasti švietimo naujienas, metodinę medžiagą, skaitmenines mokymo priemones, taip pat turite galimybę kurti ilgalaikius planus, rengti pamokų aprašus, kurti mokymo priemones. „Ugdymo sode“ galite rasti renginių kalendorių, vieno mygtuko paspaudimu registruotis į renginius ir vėliau atsispausdinti dalyvio pažymas. Aplinkoje naudotojai turi galimybę dalyvauti diskusijose, bendrauti žinutėmis, komentuoti ir vertinti.

Ugdymo plėtotės centro informacija