Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Kas yra STEAM? STEAM samprata ir filosofija“
event 2015-12-07 domain Ugdymo plėtotės centras

„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Kas yra STEAM? STEAM samprata ir filosofija“

2015 m. gruodžio 10 d. (ketvirtadienį) 9 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Kas yra STEAM? STEAM samprata ir filosofija“.

Šios transliacijos tikslas – bendrojo ugdymo mokyklų bendruomenėms pristatyti STEAM ugdymo sampratą ir filosofiją; išsiaiškinti, koks gi yra STEAM ir STEM santykis; supažindinti su Lietuvos ir tarptautine patirtimi įgyvendinant STEAM ugdymą mokyklose.

Tai pirmoji laida iš transliacijų ciklo, skirto STEAM temai. Antrojoje laidoje bus pristatytas STEAM mokyklų tinklo Lietuvoje dalijimasis gerąja patirtimi: inicijavimas, bendradarbiavimas, įgyvendinimas mokykloje. Trečiojoje laidoje klausytojai susipažins su produktais, kurie buvo sukurti užsienyje vykusių STEAM stažuočių metu.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų mokytojai, STEAM tinklo mokyklų dalyviai.

Per tiesioginę vaizdo transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Vilmai Ventai Jankūnienei, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus metodininkei, el. p. vilma.jankuniene@upc.smm.lt, tel. 8 682 28 050.

Ugdymo turinio skyriaus Socialinių mokslų dorinio ugdymo ir kūno kultūros poskyrio metodininkė Vilma Venta Jankūnienė