Tinklalapio logotipas
Grįžti

Švietimo ir mokslo ministerijoje – „Maltiečių sriuba“
event 2015-12-08 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Švietimo ir mokslo ministerijoje – „Maltiečių sriuba“

Gruodžio 8 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje Maltos ordinas darbuotojus vaišino sriuba ir pristatė maltiečių veiklą. Gausiai susirinkę ministerijos darbuotojai įsigijo kalėdinių suvenyrų, aukojo paremdami ordino labdaros veiklą. Kai kurie ministerijos darbuotojai yra Maltos ordino savanoriai.

„Labai džiaugiamės ir dėkojame akcijos organizatoriams, kad ši gerumo žvaigždė šiemet atkeliavo ir į mūsų ministeriją. Ši diena tegul būna startas kasdienei mūsų labdaringai veiklai“, – sakė akcijoje dalyvavusi viceministrė Genoveita Krasauskienė.

„Maltiečių sriuba“ įvairiose visuomeninėse vietose dalijama 10 metų. Šios akcijos tikslas –atkreipti Lietuvos visuomenės dėmesį į senus, vienišus, sergančius žmones ir pagalbos jiems reikalingumą. Taip pat siekiama skleisti krikščioniškas bendruomenines paramos vienas kitam vertybes, artimo meilę, skatinti savanorystę. Ši akcija – proga maltiečiams pristatyti savo socialinius projektus ir globojamus žmones, paskatinti remti vargstančiuosius.

Lietuvoje Maltos ordinas veikia 25 metus. Socialinę pagalbą skurstantiems ir vienišiems žmonėms jie teikia 30-yje Lietuvos miestų. 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1253

El. paštas info@smm.lt