Tinklalapio logotipas
Grįžti

Jauniesiems lyderiams – tarptautiniai apdovanojimai
event 2015-12-11 domain Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Jauniesiems lyderiams – tarptautiniai apdovanojimai
Didžiosios Britanijos ambasadoje bus apdovanota 20 Lietuvos jaunuolių: 2 bus įteikti aukso ir 18 – bronzos ženkleliai.
 
Gruodžio 11 d. (penktadienį) 11:00 val. Vilniuje, Jungtinės Karalystės ambasadoje (Antakalnio g. 2, Vilnius) vyks iškilminga „The Duke of Edinburgh‘s International Award“ programos apdovanojimų ceremonija – aukso ir bronzos ženklelių įteikimas 20 Lietuvos jaunuolių.

Panevėžietėms Ugnei Gabrėnaitei (19 m.) ir Kotrynai Kairytei (19 m.) bus įteikti aukščiausi DofE apdovanojimai – aukso ženkleliai, kuriuos įteiks Jungtinės Karalystės ambasadorė jos ekscelencija Claire Lawrence. Dar aštuoniolika Vilniaus ir Kauno moksleivių bronzos ženkleliais apdovanos Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai.

„Lietuvos dalyvavimo DofE programoje laikotarpiu, nuo 2006 metų, buvo įteiktas tik vienas aukso ženklelis. Po 2015 m. gruodžio 11 d. galėsime didžiuotis jau trimis auksiniais apdovanojimais“, – džiaugiasi DofE programos kokybės vadovas Lietuvoje Žilvinas Mažeikis. Šiems apdovanojimams gauti reikėjo trejų metų aktyvios, ne visada patogios ar paprastos veiklos. DofE programoje dalyvaujantis jaunimas išsikelia asmeninius tikslus ir atkakliai jų siekia įvairiose srityse: savanoriauja, lavina savo asmeninius ir socialinius įgūdžius, įgyvendina tarptautinius projektus, dalyvauja žygiuose.

Jungtinės Karalystės karališkos šeimos globojamą tarptautinę apdovanojimų programą vertina 140-ies šalių už jaunų žmonių ugdymą atsakingos institucijos, tame tarpe ir Lietuvos švietimo ir mokslo ministerija. DofE programa skatina mokytis kūrybiškai, padeda jaunuoliams pasiruošti savarankiškam gyvenimui ir sėkmingai karjerai. „Aukso ženklelis patvirtina, kad jaunuolis – ambicingas, mėgstantis naujoves, drąsiai sutinkantis iššūkius, puikiai savarankiškai sprendžiantis problemas ir vadovaujantis komandai“, – mintimis dalinasi Žilvinas Mažeikis.

Daugiau informacijos - www.lvjc.lt ir www.dofe.lt​