Tinklalapio logotipas
Grįžti

Nauji seminarai pedagogams
event 2016-01-11 domain Lietuvos vaikų ir jaunimo centras label_outline Aktualijos

Nauji seminarai pedagogams
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia pedagogus registruotis į sausio-vasario mėn. rengiamus seminaruapie efektyvius mokymo(si) metodus, gabius vaikus ir gimtosios kalbos bei literatūros mokymąsi. 

Sausio 21 d. (ketvirtadienį)

Seminaro „Efektyvaus mokymo(si) metodai lektorius Andrius Berniukevičius dalinsis efektyviais, praktikoje išbandytais būdais ir metodais, padedančiais mokiniams per maksimaliai trumpą laiką atsiminti, suprasti ir gebėti naudoti praktikoje įgytas žinias. Taip pat gilinsis į darbo su informacija fiziologiją ir psichologiją, pateiks šiuolaikinio jaunimo atminties ir kūrybiškumo skatinimo būdų ir metodų.

Sausio 28 d. (ketvirtadienį)

Praktiniame seminare pradinukų pedagogams „Ypatingas vaikas pradinėse klasėje. Gabių ir talentingų mokinių ugdymo problemos, iššūkiai ir galimybės“ vaikų ir paauglių psichologė Kamilė Borovskienė pasakos apie tai, kaip pastebėti / atpažinti išskirtinius vaikų gabumus, pažinti jų psichologines charakteristikas, pristatys mokymo priemones bei darbo metodus klasėje, ugdant skirtingų gebėjimų ir/ar mokymosi sunkumų turinčius mokinius, analizei ir aptarimui.

Vasario 12 d. (penktadienį)

Seminare vyresniųjų klasių mokytojams „Praktinės įžvalgos besimokant literatūros“ lektorė Edita Kazakevičiūtė-Etlioglu dalinsis patirtimi apie pagalbą ruošiantis lietuvių kalbos brandos egzaminui, tinkamą ir tikslingą naudojimąsi kontekstu bei papildoma medžiaga, galinčia atskleisti privalomų egzamino autorių kūrinių temas, pasaulėžiūrą, epochos bei srovės bruožus.

Vasario 18 d. (ketvirtadienį)

Praktiniame seminare pradinukų pedagogams „Gimtosios kalbos ugdymo ypatumai pradinėse klasėse“ lektorėsi Jurga Ginevičienė ir Vida Lipskytė dalinsis patirtimi apie tai, kaip išmokyti mokinius naudotis teksto kūrimo, komponavimo, tobulinimo strategijomis. Kaip rasti sąsajas su skaitymu, muzika ir kitais mokomaisiais pradinių klasių dalykais. Seminaro dalyviai mokysis, kaip parengti mokinius kūrybinių užduočių atlikimui, teksto kūrimui, kaip mokiniams perteikti rašinių kūrimo metodiką.

Daugiau informacijos apie LVJC „Tikrų mokymų“ seminarus

Nuorodos adresas: http://lvjc.lt/tikrimokymai/

​​