Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame dalyvauti 2016 metų Saugesnio interneto dienos konkursuose
event 2016-01-18 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Kviečiame dalyvauti 2016 metų Saugesnio interneto dienos konkursuose

Šiais metais visoje Europoje Saugesnio interneto dienos šūkis „Aš už geresnį internetą!“. Renginiu ir jo akcijomis norima atkreipti visuomenės dėmesį į problemas, kylančias naudojantis internetu, ir būdus jas spręsti.

• 5 – 6 klasių mokinius (amžius 11 – 12 m.) kviečiame dalyvauti plakatų kūrimo konkurse „Aš už geresnį internetą!“. Kurkite plakatus akvarele, guašu, tušu, kreidelėmis, pieštukais, kompiuterine programa, lipdiniais ar kita jums patinkančia technika. Laimėkite ir dalyvaukite Saugesnio interneto dienos renginyje, kurio metu iškilmingai būsite apdovanoti laimėtojų diplomas ir planšetiniais kompiuteriais. Konkurso nuostatus galite atsisiųsti ČIA

• 5 – 7 klasių mokinių grupes (amžius 11 – 13 m.) kartu su mokytojais kviečiame dalyvauti kūrybiniame konkurse „Papuošk klasės duris“, kurio tema – durys į geresnį internetą. Lankstykite, karpykite, klijuokite, pieškite ir fotografuokite atliktą darbą – vaizdinę medžiagą siųskite mums. Laimėkite ekskursiją į Lietuvos radiją ir televiziją (http://www.lrt.lt/) bei dalyvaukite Saugesnio interneto dienos renginyje, kurio metu iškilmingai būsite apdovanoti laimėtojų diplomais. Konkurso nuostatus galite atsisiųsti ČIA

• 7 – 12 klasių mokinius (amžius 13 – 18 m.) kviečiame dalyvauti organizuojamame Tinklaraščių ir vaizdaraščių įrašo konkurse, kurio tema „Aš už geresnį internetą!“. Rašykite, filmuokite siužetus saugaus interneto temomis, dalinkitės ja savo tinklaraštyje ar vaizdaraštyje, siųskite mums nuorodą ir tapkite nugalėtojais. Dalyvaukite Saugesnio interneto dienos renginyje, kurio metu būsite iškilmingai apdovanoti laimėtojų diplomas ir planšetiniais kompiuteriais. Konkurso nugalėtojai bus kviečiami renginio metu prisijungti prie Saugesnio interneto jaunimo forumo narių ir tapti renginio „reporteriais“, kuriems talkins žinomi Lietuvos radijo ir televizijos žurnalistai (http://www.lrt.lt/). Konkurso nuostatus ir dalyvio parašką galite atsisiųsti ČIA.

Daug patarimų, kaip kurti, pildyti tinklaraščius ar vaizdaraščius rasite ČIA.

Konkurso darbus kviečiame siųsti iki 2016 metų sausio mėnesio 26 d. Kontaktai ir adresai nurodyti kiekvieno konkurso nuostatuose. Jei kyla klausimų,rašykite adresu dovile.ciuplyte@itc.smm.lt.