Tinklalapio logotipas
Grįžti

Tęsiasi Mokyklos bendruomenės metų konkursas
event 2016-01-27 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Tęsiasi Mokyklos bendruomenės metų konkursas
2015–2016 mokslo metai paskelbti Mokyklos bendruomenės metais. Jiems paminėti rengiamas švietimo įstaigų bendruomenių konkursas.
 
Kviečiame šalies mokyklas aktyviai įsitraukti ir pasidalyti geriausiais savo mokyklos bendruomenės bendradarbiavimo pavyzdžiais šiais mokslo metais.
 
Kuriate naujas mokyklos bendruomenės bendradarbiavimo formas?
 
Įtraukiate didesnę mokyklos bendruomenės dalį į mokyklos gyvenimą?
 
Stiprinate ryšius su socialiniais partneriais?
 
Visa tai darote įgyvendindami kultūrinius, meninius, turistinius, sportinius, gamtosauginius, sveikatingumo, pilietinių iniciatyvų ar kitus projektus, kuriuose kartu dalyvauja mokiniai, mokytojai ir tėvai?
 
Tuomet jūs jau beveik nugalėjote.
 
Įgyvendintus projektus pateikti konkursui galima iki 2016 m. balandžio 24 d. Jums tereikia užpildyti anketą Švietimo ir mokslo ministerijos interneto tinklalapyje adresu www.bendruomene.smm.lt.
 
Konkursui pateikti projektai bus nuolat skelbiami tinklalapyje, o 2016 m. gegužės mėnesį paaiškės nugalėtojai.
 
10 mokyklų, po vieną iš kiekvieno regiono, kurių projektai surinks daugiausiai komisijos vertinimo balų, bus kviečiamos atvykti į koncertą.
 
Taip pat 2016 m. balandžio 25–30 d. visi norintys galės balsuoti už labiausiai jiems patikusį projektą. Daugiausiai lankytojų balsų tinklalapyje surinkęs projektas bus apdovanotas specialiu prizu.