Tinklalapio logotipas
Grįžti

Nemokamas seminaras internetu „Geras vadovas ≠ efektyvus vadovas“
event 2016-01-27 domain Lyderių laikas

Nemokamas seminaras internetu „Geras vadovas ≠ efektyvus vadovas“
Ar tarp žodžių junginių „geras vadovas“ ir „efektyvus vadovas“ galime dėti lygybės ženklą? Tai labai priklauso kaip mes vertiname kas yra vadovo efektyvumas.

Vadovo efektyvumas dažniausiai vertinamas atsižvelgiant į tai, kaip jis pasiekia organizacijos tikslus.

Vadovų efektyvumas paprastai „matuojamas“ tokiais kriterijais kaip rezultatai ir tų rezultatų tvarumas bei sukurta aplinka. Vieniems vadovams tai sekasi geriau, kitiems ne taip gerai. Yra ir tokių vadovų, kurie pasiekia iškeltus tikslus, tačiau jų metodai ir veiksmai padaro organizacijai nemažai žalos. Juk ne veltui sakoma: „Žmonės palieka ne įmones, žmonės palieka vadovus“.

Seminaras skirtas įmonių vadovams, padalinių vadovams bei personalo vadovams/specialistams.

Seminaro turinys:

– Kas svarbu norint būti efektyviu vadovu?

– Ar galima išmokti efektyvaus vadovavimo?

– Ką man daryti, kad tapčiau geru = efektyviu vadovu?

Seminarą veda Jurgita Jankuvienė, personalo valdymo centro (UAB „Profesiniai kontaktai“) direktorė. Sertifikuota „Profiles International“ konsultantė Lietuvoje (nuo 2009 m.). Personalo valdymo srityje dirbanti nuo 2003 m. Profesinė specializacija – darbuotojų vertinimas psichologiniu pagrindu sukurtomis metodikomis (ProfileXT, Customer Servise Profile, CheckPoint 360), naujo personalo paieška, personalo valdymas ir atranka. Kiti konsultaciniai projektai: darbuotojų karjeros planavimas, darbuotojų motyvacijos ir pasitenkinimo darbu bei įmone tyrimai.

Nemokama tiesioginė transliacija vyks vasario 5 d. 10:00 val.

Registruokitės ir pirmieji gaukite priminimą ir nuorodą į tiesioginę transliaciją bei daugiau informacijos iš seminaro rengėjų!