Tinklalapio logotipas
Grįžti

alfa.lt: Visi atsakymai moksleiviams – studijų mugėse Kaune ir Vilniuje
event 2016-01-28 domain Švietimo informacinių technologijų centras

alfa.lt: Visi atsakymai moksleiviams – studijų mugėse Kaune ir Vilniuje
Ką studijuoti? Kokią profesiją pasirinkti? Kaip modeliuoti savo karjerą? Atsakymus į šiuos svarbiausius vyresniųjų klasių moksleiviams klausimus Kauno technologijos universitetas (KTU) pateiks Kaune ir Vilniuje vyksiančiose studijų mugėse.
 
Sausio 29 dieną, penktadienį, 10 val., KTU savo stendą pristatys jau 15-ąjį kartą vyksiančioje „Aukštųjų mokyklų mugėje“, kuri šiais metais persikelia į Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) paviljoną Nr. 2 (Universiteto g. 10B, Akademija, Kauno r.).
 
Vasario 4–6 dienomis susipažinti su naujausiomis ir perspektyviausiomis studijų programomis, kurias siūlo KTU, bus galima tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2016“, kuri vyks Vilniaus parodų rūmuose „Litexpo“ (Laisvės pr. 5).
 
Apie studijas ir laisvalaikį – iš pirmų lūpų
 
Priimti sprendimus paprasčiau, turint visą reikiamą informaciją, kvalifikuotą pagalbą ir skiriant tam pakankamą dėmesį. KTU atstovai studijų mugių dalyviams patars ir konsultuos, kokių žinių ir gebėjimų reikia, norint studijuoti pasirinktą specialybę, kaip pasirengti studijoms ir kokias karjeros galimybes suteikia įvairios programos.
 
Kiekvieną iš KTU fakultetų pristatys specialiai apmokyti studentai savanoriai, kurie moksleiviams atsakys į visus rūpimus klausimus, papasakos apie dėstomus dalykus, praktikos ir gretutinių studijų bei antrojo diplomo galimybes. Moksleiviai sužinos apie universitete veikiančias organizacijas, meno kolektyvus, sporto rinktines, vykstančius renginius ir gyvenimo KTU bendrabučiuose sąlygas.
 
Apsilankiusiems KTU stende taip pat bus pristatyta pirmoji Lietuvoje kompleksinė mentorystės programa. Ji studentams suteikia galimybę rinktis iš penkių skirtingų tipų mentorių: pradžios mentoriaus, akademinio patarėjo, karjeros mentoriaus, tyrimų mentoriaus ir tutoriaus.
 
Pristatys 117 studijų programų
 
Tiek Vilniuje, tiek Kaune moksleiviams bus pristatytos 54 bakalauro, iš kurių 16 dėstomos anglų kalba, ir 63 magistrantūros, iš kurių 30 dėstomos anglų kalba, studijų programos. Patirtis, įgyta studijuojant užsienio kalba, praverčia norintiems karjeros siekti sparčiai Lietuvoje besikuriančiose užsienio kompanijose. Šiose programose visada gausu studentų iš užsienio universitetų, tad kurso draugai kasdien padeda tobulinti užsienio kalbos žinias, pasidalina tarpkultūrine patirtimi.
 
Universiteto tarptautiškumas moksleiviams suteikia galimybę ne tik įgyti trokštamą specialybę, bet ir įgyti kitos šalies aukštosios mokyklos diplomą, pasinaudojus jungtinėmis studijų programomis su užsienio universitetais.
 
Aplankiusieji KTU stendą „Aukštųjų mokyklų mugėje“ Kaune ir tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2016“ Vilniuje gaus ne tik išskirtinį, specialiai studijų mugėms sukurtą informacinį leidinį su visa aktualia informacija apie bakalauro ir magistrantūros studijų programas, bet ir originalių suvenyrų su KTU atributika.
 
Dar viena „Aukštųjų mokyklų mugės“ Kaune ir „Studijos 2016“ Vilniuje KTU stendo lankytojų laukianti staigmena – pirmą kartą išleistas laikraštis „#KTUnews“, kuriame – mokslo, studijų, verslo, kultūros ir laisvalaikio naujienos, psichologinis žaidimas, padėsiantis atsakyti, kokios srities studijas rinktis konkrečiam žmogui, KTU gyvenimą atspindintys „Instagram“ nuotraukos.