Tinklalapio logotipas
Grįžti

Parodoje „ADVENTUR 2016“ įvyko geografijos žinių konkursas
event 2016-02-01 domain Ugdymo plėtotės centras

Parodoje „ADVENTUR 2016“ įvyko geografijos žinių konkursas

Sausio 22 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusioje 4-ojoje tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „ADVENTUR 2016“ buvo surengtas geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvos miestus“. Jame dalyvavo 155 mokiniai iš 18 Lietuvos savivaldybių. Į parodą Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos (LGMA) kvietimu atvyko per 400 mokinių. Įėjimas į parodą mokiniams ir jų mokytojams buvo nemokamas. 

Be konkurso, parodos metu mokiniai dalyvavo gyvojoje geografijos pamokoje-diskusijoje, kurią vedė keliautojas Rimvydas Širvinskas-Makalius ir geografas Rytas Šalna. Užduotis konkursui kūrė ir vertinimo komisiją sudarė LGMA tarybos nariai.

Absoliučiais konkurso nugalėtojais tapo šie mokiniai: 6–8 klasių kategorijoje – Gustė Vincevičiūtė iš Kauno jėzuitų gimnazijos (mokytoja Loreta Latvienė); 9–12 klasių kategorijoje – Gabrielius Pulokas iš Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos (mokytojas Vytautas Butkus) ir Vaiva Tenzagolskytė iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos (mokytojas Romusas Labanauskas). 

Lietuvos geografijos mokytojų asociacija ir Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO sieks, kad šis konkursas taptų tradicinis.

Rytas Šalna

LGMA prezidentas