Tinklalapio logotipas
Grįžti

Vieša paskaita „Šekspyras dabarties švietime“
event 2016-02-05 domain Lyderių laikas label_outline Aktualijos

Vieša paskaita „Šekspyras dabarties švietime“
Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija maloniai kviečia į viešą paskaitą „Šekspyras dabarties švietime“ (angl. Shakespeare in contemporary education), organizuojamą drauge su Britų taryba.

Tai yra vienas iš pirmųjų renginių, skirtų paminėti 400-ąsias Šekspyro mirties metines. Paskaitą skaitys ir savo mintimis apie galimybes Šekspyro kūrybą panaudoti šiuolaikiniame anglų kalbos mokyme dalysis lektorė Genevieve White, anglų kalbos mokymo srityje dirbanti beveik du dešimtmečius. Lektorė patirties sėmėsi Vengrijoje, Rumunijoje bei Kinijoje, o šiuo metu moko Šetlando salose.

G. White ypatingą dėmesį skiria anglų kalbos mokymui pasitelkiant literatūrą ir istoriją. Lektorė yra parengusi pamokų ciklą apie Šekspyrą bei savarankiškam mokymuisi skirtą knygą „English for Life: Writing“ (Harper Collins). G. White dalyvavo kaip vyresnioji pedagogė projekte „Exploring English: Magna Carta“.

Renginys vyks 2016 m. vasario 19 d. 14 val. Vilniuje, Švietimo ir mokslo ministerijos Ovaliojoje salėje, A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius. 

Paskaita bus skaitoma anglų kalba.

Maloniai prašome visus renginio dalyvius iš anksto registruotishttp://www.smm.lt/web/lt/renginiai/savaitesrenginiai/viesoji-paskaita-sekspyras-dabarties-svietime iki 2016 m. vasario 17 d. 17 val., nurodant renginio dalyvio pavardę, vardą, darbovietę ir kontaktinius duomenis (telefono numerį bei elektroninio pašto adresą).