Tinklalapio logotipas
Grįžti

Konkursas mokiniams, aktyviems ir atsakingiems švietimo lyderių bendruomenės nariams
event 2016-02-08 domain Lyderių laikas

Konkursas mokiniams, aktyviems ir atsakingiems švietimo lyderių bendruomenės nariams
Skelbiame kvietimą mokiniams dalyvauti konkurse stipendijoms užsienio Jungtiniuose pasaulio koledžuose (angl. United World Colleges, UWC) laimėti.

Per tarptautinį švietimą, patirtį ir paramą bendruomenei Jungtiniai pasaulio koledžai sudaro sąlygas jauniems žmonėms tapti atsakingais, politiškai sąmoningais ir aplinkai jautriais piliečiais atsidavusiais taikos, teisingumo, supratimo ir bendradarbiavimo idealams bei šių idealų realizavimui per savo veiklą ir pavyzdį.

Viešoji įstaiga „Jungtinių pasaulio koledžų nacionalinis komitetas“ ir UAB „Biuro pasaulis“ skelbia konkursą Lietuvos mokyklų dešimtokams ir vienuoliktokams (antros, trečios klasių gimnazistams) dėl teisės laimėti dvejų metų nemokomas studijas Armėnijos, Italijos, dalinai finansuojamas studijas Kinijos ir Indijos koledžuose bei gauti tarptautinio bakalaureato sertifikatą (atitinkantį brandos atestatą).

Pretendentai privalo turėti ne mažesnį kaip 8,5 balų pirmojo trimestro/semestro pažymių vidurkį, būti pasirengę gerai mokytis ir tapti aktyviais bendruomenės nariais. Mokymas vyksta anglų kalba, todėl anglų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Norintieji dalyvauti konkurse pateikia:

– prašymą dalyvauti konkurse, nurodant savo mokyklos adresą, mokyklos telefono numerį, mokyklos elektroninio pašto adresą, savo namų adresą, namų ar savo mobilaus telefono numerį, elektroninio pašto adresą;

– I-jo trimestro/semestro pažymius ir mokyklos patvirtintą pažymių vidurkį;

– mokyklos rekomendaciją (lietuvių ir anglų kalbomis); 

– ne daugiau kaip 2 kompiuteriu spausdintų puslapių rašinį lietuvių kalba tema „Kokie stereotipai tave erzina? “.

Paraiškos priimamos iki 2016 m. vasario 25 d. imtinai.

Patekusieji į antrąjį konkurso etapą, bus pakviesti į pokalbį 2016 m. kovo 19 d.

Dokumentų nuskenuotą jų versiją prašome atsiųsti elektroniniu paštu vytautas.barva@gmail.com, nurodant Jungtinių pasaulio koledžų nacionalinio komiteto moksleivių konkursui.

Daugiau informacijos apie koledžus rasite tinklalapyje: www.uwc.orgwww.uwc.lt.

Papildoma informacija talpinama tinklalapyje www.uwc.lt bei teikiama elektroniniu paštuvytautas.barva@gmail.com.

uwc.lt inf.