Tinklalapio logotipas
Grįžti

Dalyvaukime TEDxVilniusLive
event 2016-02-15 domain Lyderių laikas

Dalyvaukime TEDxVilniusLive

TEDx VilniusLiveTEDxVilnius komanda maloniai kviečia dalyvauti 2016 m. vasario 17 d., trečiadienį, 18.00 val. įdomiame renginyje TEDxVilniusLive.

TEDx yra programa, sukurta laikantis šūkio „Idėjos, kurias verta skleisti“ dvasios ir skirta vietinių renginių organizatoriams, norintiems suburti žmones, kurie trokšta dalyvauti į TED konferencijas panašiuose renginiuose bei tapti TED bendruomenės nariais. x = savarankiškai organizuotas TED renginys. TEDxVilnius – Vilniuje organizuojamas TED renginys.

Kaip jau greičiausiai visiems yra žinoma, TED paprastai rengia tris pagrindines konferencijas: TED Conference Long Byče (nuo kitų metų – Vankuveryje) (JAV), TEDActive, vienu metu vykstančią drauge su TEDConference, ir Edinburge (Jungtinė Karalystė) organizuojamą TEDGlobal.

2016 m. vasario 17 d. džiazo klube „Paviljonas“ (Pylimo g. 21B, Vilnius) vyksiantis renginys – puiki proga ne tik išgirsti tiesiogiai transliuojamas geriausias pagrindinės TED konferencijos Vankuveryje idėjas, bet ir susitikti su TEDxVilnius komandos nariais, anksčiau organizuotų TEDx renginių dalyviais, draugais bei TED pokalbių renginių entuziastais.

TED 2016 renginio tema – „Svajok“ (angl. Dream), taigi, jame vyksiantys pokalbiai bus iš esmės skirti naujovėms, išradingumui, kūrybiškumui, vaizduotės vaisiams aptarti, taip pat vyks susitikimai su drąsiais svajotojais, kurie pakvies auditoriją palaikyti draugiją savo drąsių svajonių kelyje.

Renginys vyks anglų kalba.

Renginys nemokamas, tačiau, vis dėlto, vietų skaičius klube – ribotas, todėl visų pageidaujančių dalyvauti yra prašoma iki 2016 m. vasario 17 d. 10.00 val. užsiregistruoti.

TED 2016 transliuos dvi vyksiančias sesijas:

18:30–20:15 val. vyks 6 sesija: „Kodas – galia“ (angl. Code Power)

ir

21:00–22:45 val. 7 sesija: „Įsivaizduok, kad nėra šalių“ (angl. Imagine there’s no countries).

Informacijos apie sesijose kalbėsiančius pranešėjus galite rasti čia.

Data ir vieta

2016 m. vasario 17 d. 18.30 val. ir 21.00 val. „Paviljonas“, Pylimo g. 21B, Vilnius.

Programa

Visą TED 2016 konferencijos programą galite rasti čia.

Registracija

Registruotis galite čia. Registruotis galima į abi sesijas iš karto.

Organizatorius