Tinklalapio logotipas
Grįžti

Konkursas 16-18 metų moksleiviams į Bendžamino Franklino (Benjamin Franklin) vasaros stovyklą JAV
event 2016-02-19 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Konkursas 16-18 metų moksleiviams į Bendžamino Franklino (Benjamin Franklin) vasaros stovyklą JAV

JAV ambasada Lietuvoje skelbia konkursą 16-18 metų moksleiviams į Bendžamino Franklino (Benjamin Franklin) vasaros stovyklą JAV. Vasaros stovyklos tiklas – plėtoti transatlantinį bendradarbiavimą, puoselėti ryšius tarp Amerikos ir Europos jaunimo iš skirtingų etninių, religinių, tautinių grupių, skatinti JAV ir Europos tarpusavio supratimą, ugdyti jaunuosius lyderius, kurie per savo veiklą dalinsis žiniomis ir įgūdžiais su savo bendraamžiais. 

Vasaros stovykla vyks 2016 m. birželio 25 – liepos 23 dienomis. 

Kandidatai turi būti 16-18 m. amžiaus stovyklos pradžios dieną, turėti labai gerus anglų kalbos įgūdžius, taip pat parodyti savo lyderystės potencialą ir susidomėjimą diplomatija bei transatlantiniais ryšiais, norėti sužinoti apie JAV, jos visuomenę, žmones bei institucijas. 

Platesnė informacija apie vasaros stovyklą, detalus reikalavimų kandidatams sąrašas bei paraiškos forma skelbiama JAV ambasados Lietuvoje interneto svetainėje adresu http://vilnius.usembassy.gov/resources/educational-exchanges2/benjamin-franklin-transatlantic-fellowship.html. 

Paraiškų teikimo terminas 2016 m. kovo 20 d., paraiškos teikiamos JAV ambasadai Lietuvoje el. pašto adresu BaukuvieneR@state.gov.