Tinklalapio logotipas
Grįžti

Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos metinė konferencija
event 2016-02-19 domain Lietuvos mokyklų vadovų asociacija

Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos metinė konferencija
2016 m. kovo 3 d. Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos atstovai kviečiami į metinę asociacijos konferenciją. Konferencija vyks LR ŠMM Ovaliojoje salėje.  Konferencijos pradžia 11.00 val. 
Konferencijos tema „Švietimo paslaugų užsakovai: Kam tarnauja švietimas?“. 

Konferencijos metu LR Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė aptars naujoves švietimo paslaugų rinkoje. VU prof. habil. dr. Rimantas Želvys pasisakys tema „Švietimo užsakovai: Kokia švietimo paskirtis ?“.  Lietuvos tėvų forumo pirmininkas Audrius Murauskas ieškos atsakymo į klausimą „Kodėl kas moka – tas nešoka“. 

LR Švietimo ir mokslo ministerijos Strateginių programų skyriaus vedėjas Ričardas Ališauskas diskutuos apie valstybinę švietimo politiką, o LR Lietuvos pramonininkų konfederacijos Ekonomikos ir finansų departamento direktorius Sigitas Besagirskas – apie švietimo ir darbo rinkos sąsajas. Lietuvos savivaldybių asociacijos patarėjas švietimo ir kultūros klausimais Jonas Mickus aptars savivaldybių vaidmems didinimo būtinumą regioniniuose švietimo procesuose. Registraciją vykdo skyrių pirmininkai. 

Konferencijos vedėjai: LMVA prezidentė dr. Ramutė Mečkauskienė ir LMVA Pasvalio skyriaus pirmininkas Ervydas Macaitis.