Tinklalapio logotipas
Grįžti

Daugiau kaip 60 švietimo įstaigų parodoje tarptautinių studijų dienos kovo 3 d. Vilniuje
event 2016-02-22 domain Lyderių laikas

Daugiau kaip 60 švietimo įstaigų parodoje tarptautinių studijų dienos kovo 3 d. Vilniuje
Visai nedaug laiko praėjo nuo spalio mėnesį įvykusios „Tarptautinių studijų dienos“ parodos Vilniuje. Atkeliauja pavasaris, o su jo pradžia prasideda mūsų unikalus projektas – specializuota Tarptautinių studijų paroda, kuri atveria duris kovo 3 d. Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre.

Mes džiaugiamės, kad mūsų paroda ir mūsų paslaugos skirtos išsilavinimui užsienyje padeda pasirinkti teisingai ir įstoti į geriausias mokymo įstaigas!

Kovo 3 d. parodoje Vilniuje Jums bus pristatyta išsilavinimo užsienyje paroda.

Jūsų laukia pažintis su aukštosiomis mokyklomis iš Didžiosios Britanijos, Olandijos, Italijos, Vokietijos, Šveicarijos, Prancūzijos, Rusijos ir kitų šalių.

Dar turite laiko suspėti pateikti dokumentus į privačias mokyklas ir koledžus Anglijoje, Ispanijoje, Škotijoje, Austrijoje, JAV.

Apie stojimo reikalavimus, mokymo programas, stipendijas ir kitus svarbius klausimus susijusius su viduriniu išsilavinimu Jums papasakos atvykę vadovai ir mokyklų atstovai. Alternatyva privačioms mokykloms gali tapti vidurinio arba profesinio išsilavinimo įgijimas valstybinėse mokyklose ir koledžuose. Europos Sąjungos piliečiams mokslas šiuose mokyklose yra nemokamas.

Kovo 3 d. parodoje mes Jums pristatysime geriausias idėjas kaip praleisti vaikų ir jūsų vasaros atostogas užsienyje, daugiausia programos skirtos anglų kalbos mokymui, taip pat kitų kalbų mokymui įvairiose pasaulio šalyse.

Parodoje dalyvauja Kaplan International English (daugiau kaip 40 visame pasaulyje), Kings College Saint Michael’s, Wimbledon School of English, Liverpool School of English ir kitos mokyklos. Šių mokymų įstaigų programos skirtos 7-17 met moksleiviams, jaunimui ir suaugusiems.

Įdomus vasaros praleidimo būdas gali tapti šeimos programos.

Council for International Education yra oficialus tarptautinių IELTS, Cambridge English ir stojamųjų testų į užsienio mokyklas ir koledžus centras. Mūsų konsultantai parodos metu Jums suteiks visą informaciją.

Parodos metu vyks seminarai ir švietimo įstaigų pristatymai įvairiomis temomis.

Išsilavinimas užsienyje – labai rimtas apsisprendimas, todėl jam pasiruošti reikia labai atsakingai, kaip vienam svarbiausių savo gyvenimo projektų. Tikimės, kad mūsų paroda vyksianti kovo 3 d. bus gera pradžia Jūsų projektui ir padės atverti duris būsimai profesinei sėkmei!

Iki pasimatymo parodoje!

Baltic Council for International Education inf.

„Tarptautinių studijų dienos 2016“ 

Vilnius, Radisson Blu Hotel Lietuva,

Konstitucijos pr. 20 

2016 m. kovo 3 d., 10.00 - 18.00

Ryga, Radisson Blu Hotel Latvija, 

Elizabetes 55 

2016 m. kovo 5 d., 10.00 - 17.00

Talinas, Radisson Blu Hotel Olympia,

Liivalaia 33

2016 m. kovo 6 d., 11.00 - 17.00

Daugiau informacijos apie parodą ir dalyvių sąrašą rasite čia.

Baltic Council for International Education – švietėjiška organizacija konsultuojanti išsilavinimo užsienyje klausimais – nuo kalbų kursų ir vasaros stovyklų, iki vidurinio, profesinio ir aukštojo išsilavinimo. Baltic Council yra didžiausios parodos Tarptautinių studijų dienos (Days of International Education) ir Days of British Education Baltijos šalyse organizatorė.