Tinklalapio logotipas
Grįžti

Pavasarį Nacionalinis egzaminų centras organizuos dvi vaizdo transliacijas per „Mokytojo TV“
event 2016-02-23 domain Nacionalinis egzaminų centras

Pavasarį Nacionalinis egzaminų centras organizuos dvi vaizdo transliacijas per „Mokytojo TV“
Šį pavasarį Nacionalinis egzaminų centras per „Mokytojo TV“ organizuos dvi vaizdo transliacijas – kovo 15 d. ir balandžio 19 d.

Kovo 15 d. vyks vaizdo transliacija, skirta 2016 metų užsienio kalbų (anglų, prancūzų, rusų, vokiečių) valstybinių brandos egzaminų kalbėjimo dalies vykdymo ir vertinimo organizavimo klausimams aptarti. Transliacijoje bus pristatyta filmuota medžiaga apie pagrindinius egzamino dalies vykdymo ir vertinimo aspektus, bus atsakyta į rūpimus klausimus. Tikimės, kad pristatoma vaizdinė medžiaga bus naudinga kovo 21–23 d. šią egzamino dalį administruojantiems ir vertinime dalyvaujantiems asmenims.

Balandžio 19 d. vyks vaizdo transliacija, skirta brandos darbo įgyvendinimo gairėms 2017–2018 mokslo metais pristatyti. Pirmieji mokiniai, kurie turės galimybę rengti brandos darbą, šiais metais yra II gimnazijos klasės (10 klasės) mokiniai. Transliacijoje pristatysime, kaip brandos darbo rengimas bus įtrauktas į mokinio individualų ugdymo planą, kaip mokyklos lygmeniu bus administruojamas brandos darbo rengimas ir vertinimas, kaip bus apmokama mokytojams už vadovavimą ir brandos darbų vertinimą. Taip pat bus pristatytas parengtų lektorių sąrašas. Šie lektoriai pagal bendrą ir akredituotą brandos darbo sklaidos programą galės vesti seminarus apie brandos darbo rengimo ir vertinimo reikalavimus.

Atkreipiame savivaldybių švietimo padalinių ir ugdymo įstaigų administracijos atstovų dėmesį, kad Nacionalinis egzaminų centras pradės bendradarbiauti su švietimo centrais, kurie gali vykdyti mokymus, susijusius su brandos darbo rengimu, tik tada, kai bus parengti brandos darbo įgyvendinimo sklaidos lektoriai ir akredituota mokymų programa.

Prieš numatytas vaizdo transliacijas pateiksime tikslią informaciją – jų konkretų laiką, prisijungimo duomenis ir el. pašto adresus, kuriais bus galima iš anksto užduoti klausimus.