Tinklalapio logotipas
Grįžti

15min.lt: VDU dar prieš studijas moksleivius kviečia tapti studentais
event 2016-02-23 domain Švietimo informacinių technologijų centras

15min.lt: VDU dar prieš studijas moksleivius kviečia tapti studentais
Kaune įsikūręs Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia moksleivius dar prieš pasirenkant studijų kryptis išbandyti, ką tai reiškia būti studentu – universiteto Studentų atstovybė jau aštuntą kartą rengia projektą „Moksleivi, pabūk studentu“.
 
Projekto metu 10-12 klasių moksleiviai bus supažindinti su universiteto bendruomene, studijų programomis, aukštojoje mokykloje veikiančiomis organizacijomis, dalyvaus įvairiose paskaitose bei ekskursijoje ne tik universitete, bet ir Kauno mieste.
 
Kiekvienas projekte dalyvaujantis moksleivis turės mentorių, kuris ne tik atsakys į svarbiausius klausimus, tačiau ir padės apsispręsti dėl studijų pasirinkimo.
 
Taip pat numatoma, kad projekto dalyviams, kurie vėliau nuspręs studijuoti VDU ir pasirinks valstybės nefinansuojamą vietą ne per LAMABPO sistemą, gaus papildomai 0,5 balo prie bendro konkursinio balo.
 
Projektas trimis etapais truks tris savaites: kovo 7-11 dienomis laukiami 10 klasių moksleiviai, kovo 21-25 – 11 klasių moksleiviai, o balandžio 4-8 – abiturientai.
 
Į projektą registruotis galima iki vasario 26 dienos. Registraciją galite rasti paspaudę čia.