Tinklalapio logotipas
Grįžti

Viešojoji konsultacija mokykloms, ugdymo programas vykdančioms tautinės mažumos kalba
event 2016-02-25 domain Ugdymo plėtotės centras

Viešojoji konsultacija mokykloms, ugdymo programas vykdančioms tautinės mažumos kalba

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija kartu su Ugdymo plėtotės centru šių metų kovo 8 d. rengia viešąją konsultaciją dėl lietuvių kalbos vadovėlio 1 klasei parengimo.

Vykdant pasirengimo įgyvendinti Pradinio ugdymo lietuvių kalbos bendrąją programą, patvirtintą 2016 m. sausio 25 d. švietimo ir mokslo ministro įsakymu Nr. V-46, veiklas ir atsižvelgiant į mokyklų išsakytą poreikį parengti lietuvių kalbos vadovėlį 1 kl. mokiniams, besimokantiems mokyklose tautinių mažumų kalba, Švietimo ir mokslo ministerijos užsakymu 2015 m. parengta lietuvių kalbos vadovėlio 1 klasei koncepcija. Šiais metais planuojama parengti vadovėlio projektą.

Kviečiame Vilniaus m., Vilniaus raj., Trakų, Klaipėdos m., Šalčininkų, Visagino, Kauno m., Širvintų, Švenčionių, Jonavos savivaldybių švietimo skyrių atstovus kartu su 2–4 mokytojais praktikais, ugdančiais / mokančiais lietuvių kalbos tautinių mažumų priešmokyklinio ugdymo grupėse ir pradinėse klasėse, dalyvauti viešojoje konsultacijoje ir išsakyti savo nuomonę, siūlymus dėl vadovėlio turinio ir parengimo.

Viešoji konsultacija vyks Ugdymo plėtotės centre (M. Katkaus g. 44, Vilnius).

Renginio laikas: 2016 m. kovo 8 d. 13–17 val. 

Prašytume registruotis Ugdymo plėtotės centro duomenų tvarkymo sistemoje „Ugdymo sodas“, kilus klausimams rašyti Aldonai Zaukienei adresu aldona.zaukiene@upc.smm.lt arba skambinti tel. (8 5) 277 2194.

Iki kovo 3 d. prašome atsiųsti deleguojamų atstovų sąrašą ir jų elektroninio pašto adresus, kad galėtume iš anksto susipažinimui išsiųsti jau parengtą vadovėlio koncepcijos projektą.

Registracija

Aldona Zaukiene,

Ugdymo turinio organizavimo ir įgyvendinimo skyriaus metodininkė