Tinklalapio logotipas
Grįžti

LRT TV laidoje „Tėvų susirinkimas“ – geros mokyklos paieškos
event 2016-02-26 domain Švietimo ir mokslo ministerija

LRT TV laidoje „Tėvų susirinkimas“ – geros mokyklos paieškos
Vasario 28 d., sekmadienį, informacinė-analitinė LRT laida „Tėvų susirinkimas“ aiškinsis, kas yra gera mokykla. 

Į ką atsižvelgdami, tėvai turėtų rinktis mokyklą? Ir ar galima ją rinktis? Ar iš tiesų elitinėmis vadinamos mokyklos turėtų būti tikslas? Ar verta pasikliauti mokyklų reitingais? O gal geriausia eiti į mokyklą, esančią arčiausiai namų? Ar visos mokyklos vienodai geros? Kaip tai sužinoti? 

Utenos Krašuonos progimnazija savo krašte garsėja kaip šiuolaikinius metodus taikanti, draugišką bendravimą tarp mokytojų ir mokinių palaikanti mokykla. Tai, kad šie žodžiai nėra tik iš piršto laužti, įrodo netradicinės pamokos. 

Mobilieji įrenginiai, integruoti į pamokas, yra viena iš priemonių, padedančių vaikams mokytis. Pedagogai neatsisako ir tradicinių ugdymo metodų, – šiuolaikinės technologijos yra tik būdas, kuris pamokas padaro įdomesnėmis. 

Pedagogai Utenos Krašuonos progimnazijos mokinius stengiasi užimti ir po pamokų. Kartu su interjero dizaineriu Dovu Serapinu mokiniai įsirengė poilsio kambarį, kur gali atsipūsti laisvu metu. Ši erdvė priklauso tik mokiniams, sienas puošia jų piešiniai, groja mėgstama muzika, vyksta renginių planavimai. Mokytojai čia taip pat visada laukiami. 

O kokią mokyklą siūlo rinktis specialistai, kad netektų nusivilti ir po kurio laiko ieškoti kitos? Kokiais bruožais turėtų pasižymėti gera mokykla?

Į visus šiuos klausimus jau sekmadienį 17 val. atsakys LRT laida „Tėvų susirinkimas“. 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1253

El. paštas info@smm.lt