Tinklalapio logotipas
Grįžti

Švietimo ir mokslo ministrė ir profesinių sąjungų vadovai kreipėsi į Prezidentę
event 2016-03-02 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Švietimo ir mokslo ministrė ir profesinių sąjungų vadovai kreipėsi į Prezidentę
Antradienį švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė ir keturių švietimo profesinių sąjungų vadovai, siekdami kuo greičiau išspręsti švietime susiklosčiusią situaciją, kreipėsi į Prezidentę Dalią Grybauskaitę, prašydami artimiausiu metu juos priimti ir aptarti esamą padėtį.

„Kreipiamės į Jus prašydami pagalbos sprendžiant kolektyvinį darbo ginčą, kilusį dėl Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos, Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos, Lietuvos mokytojų profesinės sąjungos, Krikščioniškosios švietimo darbuotojų profesinės sąjungos, Švietimo ir mokslo profesinės sąjungos „Solidarumas“, Lietuvos švietimo profesinės sąjungos iškeltų  reikalavimų ir su jais susijusio švietimo įstaigų darbuotojų streiko“, – rašoma kreipimesi į Prezidentę.

Kreipimąsi pasirašė švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas Eugenijus Jesinas, Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pirmininkas Audrius Jurgelevičius, Lietuvos mokytojų profesinės sąjungos pirmininkė Jūratė Voloskevičienė, Švietimo ir mokslo profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Ramutė Minkevičienė.

Siekiant išspręsti kolektyvinį darbo ginčą Švietimo ir mokslo ministerijoje 2016 m. vasario 29 d. įvyko švietimo ir mokslo ministrės susitikimas su švietimo profesinių sąjungų atstovais. Susitikimo metu sutarta, kad Švietimo ir mokslo ministerija iš jai skirtų asignavimų mokytojų atlyginimams didinti nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. papildomai suras 6 mln. eurų.

Trečiadienį Vyriausybė nusprendė ieškoti dar 2 mln. eurų pedagogų algoms didinti.  

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1235

El. paštas info@smm.lt