Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijoje – klasė be sienų „MIKS“
event 2016-03-04 domain Lyderių laikas

Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijoje – klasė be sienų „MIKS“

Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija pristato šiuolaikinio mokymosi aplinkos viziją ir džiugiai praneša, kad svajonės jau pildosi – 30 vietų išmanioji klasė atkeliauja į mokyklą! Klasėje bus 30 planšetinių kompiuterių, išmanioji lenta, spartus internetas ir kiti stebuklai. Klasė bus naudojama įvairių dalykų pamokoms ir projektams!

„Šiuolaikiškos mokymosi aplinkos“ vizija:

Modernioje klasėje turėtų būti sukurtos galimybės mokinių kūrybiškumui, žingeidumui ugdyti. Taip pat ši klasė turi būti mobili. Kuri pagal poreikį keistų vietą. Tai gali būti rinkinys priemonių mobilioje spintelėje: planšetiniai kompiuteriai + mokiniai + mokytojas + idėja. Tokios pamokos galėtų ir turėtų vykti pasirinktose erdvėse: tokiose kaip mokyklos kiemas, holas, poilsio zona, lauko klasė.

„MIKS“ – tai: M – maksimaliai I – išmani K – klasė S – sumaniems.

M – maksimaliai

Maksimalios ambicijos:

Kurdami naują progimnaziją, siekiame maksimalių pokyčių ugdymo turinyje ir mokymosi aplinkose. Parengta nauja progimnazijos strategija, kurios vizija - patirtinio mokymosi mokykla. Ruošiami projektai vidaus ir išorės aplinkų renovacijai: siekiame įrengti naujas, šiuolaikinius standartus atitinkančias klases ir visas aplinkas pritaikyti mokymuisi.

Maksimalūs rezultatai:

Siekiame maksimalių mokymo(si) pasiekimų, todėl reikia maksimalaus mokinių įsitraukimo ir susidomėjimo. Į pagalbą pasitelksime išmaniąsias, mobiliąsias ir skaitmenines priemones bei technologijas.

TODĖL mums BŪTINA Klasė "MIKS" – Maksimaliai Išmani Klasė Sumaniems Svajotojams! Su Maksimaliai išmania klase!

I – išmani

Mokyklos mokytojų komanda jau dabar "gyvena" ten kur yra mokiniai. Kuriamos pamokos bendravimo erdvės naudojantis įvairiose socialinės paskyrose, virtualiose mokymosi aplinkose (Facebook, Edmodo, Moodle ). Aktyviai t.y. kasdien naudojami skaitmeniniai vadovėliai ir skaitmeninės mokymo priemonės (e-mokykla, ugdymo sodas it kt., virtualios laboratorijos, web 2.0 įrankiai, eTwinning projekto platformos, code org).

Mokytojai dalinasi savo sukaupta, šiuolaikiškų (modernių) pamokų vedimo patirtimi, tarptautinėse ir respublikinėse konferencijose.

Diegiama Microsoft Office 365 for Education, migruojama į debesis. Artimiausiu laiku migruos ir mokiniai. Turime kompiuterinę klasę su Windows 10 ir debesų technologijas palaikančius Ms Office 2013. Office 365 paketas leis mokinius laikyti įsitraukusius tiek pamokoje, tiek namuose. Trūksta tik priemonių patirtiniam mokymui. Atlikti tiriamuosius darbus , juos aprašyti ir bendradarbiauti su klasės draugais darbo eigoje.

K – klasė

Planuojamiems siekiams ir tikslams įgyvendinti reikalingos šiuolaikinės ugdymosi aplinkos.

Lauko klasė, klasė be sienų "MIKS", aktyvioji klasė, mokinių laisvalaikio erdvės pritaikytos mokymuisi. Visos šios aplinkos jau pradedamos rekonstruoti ir rengti.

S – sumaniems svajotojams

Labai laukiame naujos Klasės "MIKS", savo sumaniomis idėjomis ruošiamės ir planuojame visi kartu su vaikais naują klasę.

Gimnazijoje dirba aukštos kvalifikacijos ir motyvacijos mokytojai, pasiruošę ir mokantys dirbti su išmaniosiomis technologijomis.

Išsamesnė informacija, nuotraukos ir vaizdo medžiaga – Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos internetinėje svetainėje.

Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos inf.