Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Mokymosi mokyklos“ mokymosi laboratorija
event 2016-03-08 domain Lyderių laikas label_outline Aktualijos

„Mokymosi mokyklos“ mokymosi laboratorija
Mokymosi mokykla“ kviečia Jus į vienos dienos mokymosi laboratoriją „Kaip kurti prasmingas mokymosi aplinkas, kurioje kiekvienas jaustųsi įtrauktas, suprastas?“.

Kiekvienas žmogus yra mokytojas. Kiekvienam mokytojui pritrūksta įkvėpimo. Kiekvienas mokytojas kartais taip nori ko nors naujo, neatrasto. Kažko, nuo ko galėtų atsispirti, pradėti iš naujo, kitaip.

Niekam ne paslaptis, kad Lietuvos švietimo sistema susiduria su dideliais iššūkiais, kuriuos įveikti padėtų inovacijų diegimas ir plėtojimas. Būtent todėl laboratorijos tikslas – įkvėpti, supažindinti, besimokant vieniems iš kitų, atrasti inovatyvias žinias, nuostatas, gebėjimus ugdančius mokymosi metodus.

Mokymosi laboratorija – tai 1 dienos kelionė į mokymąsi iš patirties, ieškojimą, kaip netradicinius metodus pritaikyti tradiciniuose ugdymo procesuose, dalinimasis (ne)gerąja patirtimi ir mokymasis mokytis.

Mokymasis iš patirties – tai moksliškai ištirtas, išbandytas metodas, kuris padeda geriau įsisavinti žinias, keisti savo nuostatas, stiprinti vertybes bei įvairius įgūdžius, todėl ši laboratorija vyks:

kovo 21 d. Elektrėnų raj.;

kovo 22 d. Vilniuje;

kovo 23 d. Kaune;

kovo 24 d. Klaipėdoje;

Šią laboratoriją sukūrėme, kad dalyviai ne tik įgautų naudingos informacijos, bet jau renginio metu imtų pratiškai naudoti naujus įrankius, metodus ir rastų jų pritaikymo galimybes savo veikloje!

Skirta: pedagogams (nuo pradinukų iki gimnazistų), universitetų dėstytojams ir žmonėms, dirbantiems su ugdymo procesais.

Kuo šis renginys unikalus? 

Viso renginio metu žinias įsisavinsime praktinių užsiėmimų metu. Jau renginio metu vieni su kitais išbandysime dar prieš pusvalandį išmoktą metodą (mokymasis mokytis!) tam, kad kitądien grįžę į kasdienę veiklą, būtumėme pasirengę jį taikyti. Mums labai svarbu, jog mokymų metu jaustumėte palaikymą, supratimą ir norą kurti, eksperimentuoti, dalintis ir pritaikyti.

Mes orientuojamės į Geros mokyklos koncepcijos įgyvendinimą, tad visi įrankiai, metodai, kurių mokinsimės stiprins Jūsų kompetencijas Geros mokyklos koncepciją paversti realybe Jūsų mokykloje: nuo klasės iki bendruomenės lygmens.

Data ir vieta, kaina 

Kovo 21 d. 8.30–17.00 val., „InTegra House“, Subartėnai, Elektrėnų raj. / kaina: 19 eurų 

Kovo 22 d. 9.00–17.00 val., Kauno g. 34e, Vilnius / kaina: 25 eurai* 

Kovo 23 d. 9.00–17.00 val., Jurgio Dobkevičiaus progimnazija, Kaunas / kaina: 25 eurai* 

Kovo 24 d. Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija, Klaipėda / kaina: 25 eur*

*Jei dalyvauja bent 3 žmonės iš organizacijos, kaina – po 15 eurų kiekvienam.

Dalyviams bus išduoti kvalifikacijos pažymėjimai.

Daugiau informacijos apie kovo 21 d. renginį:

http://mokymosimokykla.lt/renginiai/mokymosi-laboratorija-kovo21/Registracija.

Daugiau informacijos apie kovo 22–24 d. renginius: 

http://mokymosimokykla.lt/renginiai/mokymosi-laboratorija-kovo-22-23-24/ . Registracija.

„Mokymosi moyklos" inf.