Tinklalapio logotipas
Grįžti

LRT laidoje „Tėvų susirinkimas“ – patarimai paauglių tėvams
event 2016-03-10 domain Švietimo ir mokslo ministerija

LRT laidoje „Tėvų susirinkimas“ – patarimai paauglių tėvams

Sekmadienį LRT informacinė analitinė laida „Tėvų susirinkimas“ kalbės apie vieną iš sunkiausių amžiaus tarpsnių žmogaus gyvenime – paauglystę. Tai periodas, pateikiantis iššūkių tėvams, mokytojams ir patiems paaugliams. Ką daryti, kad namuose netvyrotų įtampa, o mokytojo skambutis, pranešantis apie blogą elgesį, netaptų kasdienybe? Kaip paauglystę paversti malonius iššūkius keliančiu amžiaus tarpsniu?

Patirtimi dalinsis tėvai, žinoma menininkė Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė, augina keturis vaikus. Pasak pašnekovės, svarbiausia su vaikais yra kalbėtis ir girdėti. Keturių vaikų mama įsitikinusi – nebūtina visais klausimais su vaikais rasti bendrą kalbą. „Ne visada paaugliai nori apie viską kalbėtis su tėvais. Kartais sėkmės receptas yra leisti žmogui galvoti, kaip jis galvoja, patirti savo atradimus“, – įsitikinusi pašnekovė.

Laidoje pasisakys vaikų psichiatras psichoterapeutas Linas Slušnys. Specialistas įvardins būdus, kaip rasti bendrą kalbą su paaugliais, kaip suvaldyti situaciją namuose, spręsti konfliktus, kalbės apie tėvų vaidmens svarbą bręstančio vaiko pasaulyje.

„Tėvų susirinkimas“ jau sekmadienį, 17 val. Per LRT.

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

El. paštas info@smm.lt

Tel. +370 5 219 1130