Tinklalapio logotipas
Grįžti

Knygos „Lietuvos metų mokytojai“ pristatymas
event 2016-03-10 domain Ugdymo plėtotės centras

Knygos „Lietuvos metų mokytojai“ pristatymas

2016 m. kovo 9 d. Švietimo ir mokslo ministerijos Ovaliojoje salėje vyko Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos ir Ugdymo plėtotės centro parengto leidinio „Lietuvos metų mokytojai“ pristatymas.

2015 m. parengtas leidinys „Lietuvos metų mokytojai“ yra skirtas pagerbti visus pedagogus, iki šiol gavusius Metų mokytojo premiją. 1998 metais Švietimo ir mokslo ministerija įsteigė Metų mokytojo premiją ir pirmą kartą įvertino šalies mokytojų veiklos rezultatus ir paskatino jų kūrybines iniciatyvas. Leidinyje supažindinama su 1998–2014 m. Metų mokytojo premijos laureatais – apie mokytojo profesijos prasmę ir nuveiktus darbus pasakoja daugiau nei 90 pagerbtų mokytojų, prisiminimais apie juos dalijasi jų kolegos.

„Ši knyga – tik kuklus bandymas simboliškai padėkoti geriausiems, profesionaliausiems, mokinių mylimiausiems mokytojams. Dabar jūsų darbų kraitelė dar didesnė nei tada, kai gavote Mokytojo premiją. Rodykite kelią savo jaunesniems kolegoms, laikykite aukštą iškėlę kokybės kartelę. Ir didžiuokitės savo profesija, nes be mokytojo darbo neužauga nė vienas žmogus. Būkite ir toliau patys geriausi“, - sakė švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, dėkodama susirinkusiems mokytojams už profesionalų darbą.

Lietuvos metų mokytojai Stepas Eitminavičius, Birutė Brazdžiūtė, dr. Lolita Jolanta Navickienė ir Dalius Dirsė dalijosi mintimis apie mokytojo profesiją, kylančius iššūkius ir linkėjo judėti į priekį. Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos mokiniai susirinkusiems dovanojo muzikinį sveikinimą.  

Marija Načaitė

Informacinių technologijų skyriaus metodininkė