Tinklalapio logotipas
Grįžti

Tęsiasi diskusija apie švietimo architektūrą
event 2016-03-14 domain Lyderių laikas

Tęsiasi diskusija apie švietimo architektūrą
Kviečiame Jus į diskusiją „Švietimo architektūra. Šiuolaikinė mokykla ir jos iššūkiai ugdymo(si) erdvėms. II dalis“, kuri vyks kovo 17 d. 13 val. Nacionalinės dailės galerijos (Konstitucijos pr. 22, Vilnius) Konferencijų salėje.

Tai jau antroji diskusija apie edukacinių erdvių kūrimą, kurią organizuoja Vilniaus dailės akademija (VDA) kartu su Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centru (ŠAC) vykdydami ES paramos projektą „Bendrojo ugdymo mokyklų (progimnazijų ir pagrindinių mokyklų) modernizavimas: šiuolaikinių mokymosi erdvių kūrimas“.

Diskusija skirta aptarti mokyklų projektavimo, edukacinių erdvių kūrimo patirtį ir galimybes. Joje dalyvaus užsienio ir Lietuvos architektai. Pranešimus skaitys:

• Flemming Kaas Svendsen (Cebra, Danija). Pranešimas „Rimtos linksmybės“; 

• Teresa Frederica Tojal De Valsassina Heitor (Instituto Superior Técnico (IST) katedros vedėja, architektūros profesorė, Portugalija). Pranešimas „Infrastruktūros kūrimas šiuolaikinei edukacijai: patirtis pritaikant egzistuojančias ugdymo(si) erdves Portugalijoje“; 

• Liutauras Nekrošius (Vilniaus Gedimino technikos universiteto dekanas, architektas, doc. dr.) irEdita Riaubienė (VGTU Architektūros pagrindų ir teorijos katedros vedėja, architektė, doc. dr.). Pranešimas „Lietuva eina į mokyklą“; 

• Vida Kamenskienė (Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Mokymų ir išorės vertintojų akreditacijos skyriaus vedėja, Lietuva). Pranešimas „Edukacinių aplinkų įtaka ugdymo procesui“.

Diskusiją moderuos VDA Interjero dizaino katedros vedėjas Rokas Kilčiauskas.

Preliminari renginio programa:

12:30–12:55 val. Dalyvių registracija 

13:00–14:30 val. Pranešimai 

14:30–15:00 val. Kavos pertrauka 

15:00–16:00 val. Diskusija

Planuojama renginio trukmė – apie 3 val. 

Bus vertimas į lietuvių kalbą. 

Dalyvių skaičius neribojamas. Dalyviai iš anksto neregistruojami.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

VDA ir ŠAC informacija