Tinklalapio logotipas
Grįžti

Įvyko šešioliktoji LOGO olimpiada!
event 2016-03-14 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Įvyko šešioliktoji LOGO olimpiada!

Kovo 5 dieną įvyko šešioliktoji Respublikinė LOGO olimpiada. Iš anksto užsiregistravę dalyviai rinkosi KTU E.mokymosi technologijų centro, Klaipėdos universiteto, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto, Vilniaus kolegijos  nuotolinio mokymo centruose, kur buvo paskelbtos olimpiados temos, kita svarbi informacija, po to pagal pasirinktas temas dalyviai kompiuterių klasėse kūrė statinius arba animuotus atvirukus, filmukus ar žaidimus.

Šiemet olimpiadoje dalyvavo 102 moksleiviai. Daugiausia - net 48 dalyviai - susirinko Kaune, didelė dalis iš jų - Jaunųjų kompiuterininkų mokykloje besimokantys būsimieji programuotojai.

LOGO konkurso, kuriam moksleiviai darbus kūrė namuose ir siuntė iki vasario 29 d., tema šiemet – „Noriu gyventi taikiame pasaulyje“. Pateikti net 148 darbai!

Olimpiados dalyviai darbus kūrė taip pat aktualiomis temomis: „Knyga – tai galimybė pažinti pasaulį“, skirta Bibliotekų metams paminėti, „Greičiau! Aukščiau! Tvirčiau!“, skirta Rio de Žaneire vyksiančioms vasaros olimpinėms žaidynėms,  „Atliekas rūšiuoju - gamtą saugau“ ir „Nesigailėk davęs, džiaukis – gavęs“. Organizatorių nuomone, labai svarbu ugdyti jauno žmogaus pilietiškumą, skatinti domėtis pasaulio pažinimu, ekologija ir sveika gyvensena.

Iš viso Logo 2016 konkurse ir olimpiadoje dalyvavo – net 202 pirmų – dešimtų klasių moksleivių iš visos Lietuvos.

Dalis jų dalyvavo ir konkurse, ir olimpiadoje. Iš viso vertinimui pateikti 250 darbų: 148 atsiųsti į konkursą, 102 sukurti olimpiados metu.

Džiugu, kad šiuo metu, kai vykdoma daug įvairiausių renginių moksleiviams, Logo konkursas ir olimpiada išlieka įdomūs, patrauklūs ir sėkmingai vykdo savo misiją - skatina moksleivių domėjimąsi programavimo priemonėmis, padeda ugdyti moksleivių kūrybiškumą, algoritminę mąstyseną ir saviraišką.

Prizininkų paskelbimas ir apdovanojimas vyks balandžio 2 dieną KTU E.mokymo technologijų centre (Studentų g. 48A-337, Kaunas). Kaip ir kasmet, nugalėtojų laukia puikūs renginio rėmėjų prizai!

Daugiau informacijos http://www.jkm.lt/LOGO/2016/

Renginį organizuoja KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla kartu su LR Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo informacinių technologijų centru (ŠMM ITC) bei  Vilniaus kompiuterininkų akademija (VKA)