Tinklalapio logotipas
Grįžti

MTC projektas „Trainee 2 Trained Teacher”
event 2016-03-16 domain Lyderių laikas

MTC projektas „Trainee 2 Trained Teacher”
Nuo praeitų (2015) metų rudens MTC kartu su dar penkiais partneriais iš keturių Europos valstybių (Ispanijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos ir Bulgarijos) pradėjo vykdyti tarptautinį Erasmus+ projektą (angl.Trainee 2 Trained Teacher) „Profesinės pagalbos mokytojui savoje mokykloje“. Projekto tikslas – stiprinti profesinės pagalbos mokytojams sistemą Lietuvos mokyklose.

Aštuonerius metus įgyvendindami programą „Renkuosi mokyti!“ suprantame, kokią didelę reikšmę subalansuota profesinė pagalba turi kokybiškam pradedančiojo mokytojo darbui. Tačiau pastebime, jog tai ne mažiau svarbu ir kitoms mokyklos bendruomenės grupėms: naujiems kolegoms, ateinantiems dirbti į Jūsų mokyklą ar ilgamečiams darbuotojams. Manome, jog kryptinga profesinė pagalba yra neatsiejama besimokančios organizacijos sudedamoji dalis.

Vasario mėn. dalyvauti projekte pakvietėme penkias programos „Renkuosi mokyti!“ mokyklas, kurių komandos jau nuo balandžio mėnesio įsijungs į ilgalaikę tęstinę mokymų programą. Trys kiekvienos mokyklos mokytojai ir vienas administracijos atstovas dirbdami kartu sukurs ilgalaikę profesinės pagalbos sistemą, pritaikyta savo mokyklos poreikiams, o ateinančiais mokslo metais šiuos modelius sieks įgyvendinti savose bendruomenėse.

Projekto tinklalapis: http://t2tt.weebly.com/

Prie projekto prisijungusios mokyklos:

  • Jonavos „Lietavos“ pagrindinė mokykla;

  • Prienų rajono Tomo Žilinsko gimnazija;

  • Vilniaus „Santaros“ gimnazija;

  • Vilniaus M. Daukšos progimnazija;

  • Vilniaus Technologijų ir verslo profesinio mokymo centras.

2016 m. kovo 7-8 dienomis pas mus svečiuose viešėjo projekto partneriai:

JUNGTINĖ KARALYSTĖ - Carmel Academy ir edEUcation ltd

BULGARIJA - Teach For Bulgaria

ISPANIJA - Federación EFAS Comunidad Valenciana

GRAIKIJA - Primary school of Pefkochori