Tinklalapio logotipas
Grįžti

Skelbiamas praeinamasis balas ir XXVIII Respublikinės geografijos olimpiados dalyvių sąrašas
event 2016-03-16 domain Lietuvos geografijos mokytojų asociacija

Skelbiamas praeinamasis balas ir XXVIII Respublikinės geografijos olimpiados dalyvių sąrašas

Lietuvos neformaliojo švietimo centras, Lietuvos geografijos mokytojų asociacija ir Geografijos olimpiadų mokslinis komitetas skelbia informaciją, susijusią su 2016 metų II turo rajonų / miestų geografijos olimpiados dalyvių rezultatais ir būsimaisiais Respublikinės geografijos olimpiados dalyviais.

2016 metų II turo rajonų / miestų geografijos olimpiadoje dalyvavo 1250 mokinių, olimpiada vyko 60 Lietuvos savivaldybių.

Dėkojame visiems, kurie laiku atsiuntė tvarkingus duomenis. Taip pat džiaugiamės, kad šiais metais, palyginus su ankstesniais, vėluojančių buvo vos keli rajonai.

XXVIII Respublikinėje geografijos olimpiadoje dalyvauti kviečiama 90 mokinių. Į olimpiadą pateko mokiniai iš 35 Lietuvos savivaldyvių.

Dalyvių_sąrašas_XXVIII_Respublikinė_olimpiada_Ignalina

20_geriausių_2016_rajonų-miestų_olimpiados_dalyvių

Praeinamasis balas šiais metais yra 68 taškai. Taigi visi mokiniai, surinkę 68 ir daugiau taškų, kviečiami į Respublikinę olimpiadą, kuri gegužės 5–7 d. vyks Ignalinoje.

Sveikiname visus mokinius, kurie peržengė šią ribą, o visus kitus drąsiname stiebtis ir siekti aukštesnių rezultatų. Dėkojame visiems mokinius ruošusiems geografijos mokytojams ir II turo olimpiados organizatoriams bei vertintojams.

Geografijos olimpiadų mokslinio komiteto nutarimu, etikos sumetimais, taškų skaičius nurodomas tik pirmajam dvidešimtukui, kuris surinko daugiausia taškų. Paskelbus dalyvių sąrašą, lauksime atsiliepimų iš tų rajonų ir miestų, kurių mokiniai dėl protokolų klaidžiojimų, duomenų nušokimo ir pan. galbūt nepateko į dalyvių sąrašą, nors surinko 68 ir daugiau taškų. Tikimės, kad neteks koreguoti protokolo, bet minimali tikimybė išlieka.

Būsime dėkingi už konstruktyvias pastabas ir siūlymus. 

Lietuvos neformaliojo švietimo centro ir Geografijos olimpiadų mokslinio komiteto informacija