Tinklalapio logotipas
Grįžti

Paroda „Moderni mokykla 2016, Kaunas“
event 2016-03-17 domain Ugdymo plėtotės centras

Paroda „Moderni mokykla 2016, Kaunas“

Kovo 22–23 dienomis, mokinių pavasario atostogų metu, vyks paroda „Moderni mokykla 2016, Kaunas“. Paroda vyks Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinėje mokykloje (Vytauto g. 4, Garliava, Kauno rajonas).

Maloniai kviečiame Jus atvykti į „Diskusiją apie IKT koordinatorius Lietuvos mokyklose“, kurią ves Mantas Masaitis, Švietimo informacinių technologijų centro direktoriaus pavaduotojas. Šis renginys vyks kovo 22 d., nuo 11 val. II-6 klasėje, ir kovo 23 dieną, nuo 15 val. II-6 klasėje.

Dažnai tenka talkinti užsienio tyrėjams, atliekantiems su IKT taikymu mokyklose susijusius tyrimus. Visuomet tokiuose tyrimuose būna „klausimynas IKT koordinatoriui”. Nors mokyklos etatų sąrašuose tokios pareigybės nerasime, klausimynai visada randa savo adresatą.

Kas tokie tie IKT koordinatoriai Lietuvos mokyklose? Kokie jie? Kaip atrodome Europos kontekste? Kaip Švietimo ir mokslo ministerija gali padėti mokykloms ir patiems IKT koordinatoriams? Atvykite, padiskutuoti šiais ir kitais susijusiais klausimais.

Susipažinti su parodos renginių programa ir iš anksto registruotis į renginius galite Ugdymo sode<https://duomenys.ugdome.lt/renginys/?mmokykla2016>. Į renginius per Ugdymo sodą užsiregistravę dalyviai gaus pažymas apie dalyvavimą parodoje.

Apsilankymas parodoje nemokamas.