Tinklalapio logotipas
Grįžti

Pavasariniai „Art of Hosting“ mokymai
event 2016-03-21 domain Lyderių laikas

Pavasariniai „Art of Hosting“ mokymai

Šį pavasarį Lietuvoje vyks dveji nauji „Art of Hosting“ mokymai!

„Dalyvaujančioji lyderystė yra demokratinis lyderystės stilius, kuris pasižymi aktyviu grupės narių dalyvavimu sprendimų priėmimo procese. Mokslininkai nustatė, kad šis stilius paprastai yra vienas iš efektyviausių ir lemia didesnį produktyvumą, didesnį grupės narių įsitraukimą ir geresnį mikroklimatą grupėje.“ (Toke Paludan Møller)

ART OF HOSTING KLAIPĖDA 2016, kovo 24–26 d., Nidos meno kolonija.

Kaip sutelkti bendruomenę, kuri padėtų vystytis mūsų organizacijoms, santykiams ir vietoms, kuriose gyvename? Kaip tapti aktyviu kūrybiškos bendruomenės nariu? Kokie gebėjimai ir praktikos gali padėti žmonėms sukurti ateitį, kurios jie siekia?

Tai - 3 dienų „Art of Hosting“ dirbtuvės, atviros visiems aktyviems Lietuvos kūrėjams ir bendruomenių atstovams.

Dirbtuvių tikslas – suteikti dalyviams priemones, padedančias kurti bendruomeniškumo ir bendradarbiavimo kultūrą tiek savo organizacijose, tiek savame krašte.

Šiose dirbtuvėse Jums taikome 30 proc. nuolaidą, tad kaina - tik 175 eurai.

ART OF HOSTING IN HUMAN RESOURCES 2016, balandžio 21–23 d., viešbutis “Margis”, Trakai.

Kaip personalo profesionalai gali padėti kurti organizaciją, kuria visi didžiuotųsi? Kaip sutelkti darbuotojus? Kaip apjungti kartas? Kaip fasilituoti susirinkimus, kurie generuoja pokyčius? Kaip padaryti, kad egzistuojančios sistemos veiktų? Kaip padaryti, kad tai, ką žinome, veiktų iš tikrųjų?

„Art of Hosting in Human Resources“ – 3 dienų dalyvaujančiosios lyderystės mokymai personalo ir organizacijų vadovams.

„Art of Hosting“ mokymai pirmą kartą organizuojami sutelkiant dėmesį į personalo veiklos sritį. Būtent šioje srityje gali prasidėti arba būti efektyviai palaikomos organizacijas transformuojančios praktikos.

Visą susijusią informaciją apie renginius rasite http://aoh.lt.