Tinklalapio logotipas
Grįžti

Mokyklų pavaduotojai dalysis patirtimi, kaip padėti žemus pasiekimus turintiems mokiniams
event 2016-03-23 domain Švietimo ir mokslo ministerija label_outline Aktualijos

Mokyklų pavaduotojai dalysis patirtimi, kaip padėti žemus pasiekimus turintiems mokiniams

Kovo 24 dieną Švietimo ir mokslo ministerijoje organizuojama viešoji konsultacija, skirta mokyklų direktorių pavaduotojams. Šios konsultacijos pagrindinė tema – kokią pagalbą mokykloje galima suteikti mokiniams, kuriems nesiseka mokytis.

Į ministeriją susirinkę Lietuvos pedagogai taip pat pasidalys savo patirtimi, kaip jie teikia mokymosi pagalbą konkrečiose mokyklose. 2015–2016 ir 2016–2017 mokslo metų pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendruosiuose planuose nustatyta, kad mokykla mokiniams turi suteikti mokymosi pagalbą. Tam skiriama iki 3 valandų per savaitę. Mokykla pati kuria mokymosi pagalbos modelį. Tai gali būti mokytojo dalykininko konsultacijos, papildomos pamokos, moduliai, konsultacijos, kurais teikia kitas mokytojas. Taip pat vyresnieji mokiniai gali padėti mažesnių klasių mokinukams ir pan. Svarbu, kad mokymosi pagalba turi būti suteikta laiku, nelaukiant trimestro pabaigos.  

Ši konsultacija – tai ministerijos organizuojamų įvairių temų konsultacijų, kurios pradėtos 2015 m. spalio mėnesį, tęsinys.

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1253

El. p. info@smm.lt