Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Metodų mugėje ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“ – šimtai būdų sudominti vaikus
event 2016-04-14 domain Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

„Metodų mugėje ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“ – šimtai būdų sudominti vaikus
„Žaidimai, jei taikomi kūrybiškai ir atsakingai, skatina vaikų ir moksleivių natūralų norą pažinti, tyrinėti bei įtvirtinti žinias, siekti geresnių mokymosi  rezultatų. Taip pat formuoja jų protinius ir praktinius mokėjimus, vertybinį požiūrį, skatina motyvaciją – įsitikinusi Renata Dambrauskaitė Pėželienė, vieno didžiausių edukaciniams žaidimams skirtų renginių „Metodų mugės ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“ organizatorė. 

Kaip žaidimą integruoti į įvairias pamokas, ugdomuosius užsiėmimus ir kokią naudą jis gali suteikti? 
Kaip žaidimų pagalba ugdyti vaikų gebėjimus kūrybiškai panaudoti įgytas žinias, savarankiškai spręsti iškilusias problemas bei skatinti jų kritinį mąstymą? 

Šie ir panašūs klausimai gegužės 6–7 d. bus keliami Lietuvos vaikų ir jaunimo centre rengiamoje „Metodų mugė ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“. 
Gegužės 6 d., penktadienį, „Metodų mugėje“ vyks per 60 praktinių – edukacinių, siužetinių, didaktinių, neformaliojo ugdymo užsiėmimų, kuriuose mokytojams, darželių auklėtojams, būrelių ir stovyklų vadovams bus pristatyta šimtai kūrybinių, aktyvių ir mąstymo žaidimų, padedančių atskleisti pažintinius ir kūrybinius gebėjimus, ugdyti kalbą ir vaizduotę, įsisąmoninti taisykles ir vertybes. Atvirose žaidimų bei edukacinių priemonių erdvėse „Metodų mugės“ dalyviai, išbandę žaidimus, su specialistais galės aptarti jų ugdomąją vertę bei taikymo ypatumus įvairaus amžiaus ir pasirengimo vaikų grupėse bei įsigyti metodinių priemonių ir žaidimų.
Gegužės 7 d., šeštadienį į „Metodų mugę“ išbandyti įvairių vaikų užimtumui ir lavinimui skirtų žaidimų bus kviečiamos šeimos. 
Metodų mugė Žaidimų vaivorykštė vyks gegužės 6–7 d., nuo 10 iki 16.00 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Konstitucijos pr. 25, Vilniuje.

Daugiau informacijos: http://lvjc.lt/metodu-muge-zaidimu-vaivorykste/
Programa: http://lvjc.lt/metodu-muges-programa/